ژانویه 18, 2021 By haminp 0

تیم پلیس خودگردان ججو اعضای خانواده خود را با زوال عقل پیدا کنید

[ad_1]

[제주타임뉴스=이수빈기자]تیم پلیس ویژه خودمدیریتی استان ججو یک زن (41 زن) مبتلا به زوال عقل را از دست داده و در اطراف تقاطع Beonyeong-ro Seonhwa (Seonheul-ri ، Jocheon-eup) در 15 ژانویه (جمعه) در مرکز امنیت خوشحال پیدا کرد. سونگدانگ او گفت كه قبل از گزارش آن را نزد سرپرست خود يافته است.

در 11 مارس سال 2020 (چهارشنبه) ، اداره خودمختار پلیس “مرکز امنیت عمومی مجتمع اداری (مخفف مرکز شادی برای امنیت)” را به صورت آزمایشی ایجاد کرد.

یک پیرمرد ساکن یوندام دونگ ، ججو سی ، گفت که او برای مدتی برای آموزش بیرون رفت و ساعت 12:00 روز 15 ژانویه به آنجا رفت اما نتوانست به خانه خود برود ، بنابراین بیش از 20 نفر رفت کیلومتر از مجموعه ورزشی تا چهار راه Seonhwa تنها در مدت 5 ساعت.

این افسر گفت: وقتی مرد مسنی را دیدم که در جاده ای که روز هوا تاریک می شود و مردم معمولاً شلوغ نیستند به تنهایی قدم می زند ، فکر کردم این موضوع عجیب است و فهمیدم که او هنگام گفتگو گم شده و راه می رود. “

و پیرمردها گفتند: “من باید به استادیوم بروم. آدرس است. “گفتگو دشوار بود و گفتگو دشوار بود.

در آن زمان هیچ اطلاعی از ناپدید شدن 112 دریافت نشد و تماس با سرپرست امکان پذیر نبود زیرا وی به عنوان بیمار مبتلا به زوال عقل ثبت نشده است. فقط هنگامی که او را به آدرسی که سالمند در آن صحبت می کند همراهی می کند ، می فهمد که سرپرستان چشم به راه سالمندان هستند.

نگهبان B گفت: “مادرم علائم اولیه زوال عقل دارد و پدرم از آن ناراحت است. برای مدت کوتاهی به او زنگ زدند که مادرش ناپدید شده و عجله دارد ، اما نمی تواند او را پیدا کند ، بنابراین سعی کرد با شماره 112 تماس بگیرد و گفت: “متشکرم ،”

“مرکز امنیت شادی Songdang سال گذشته توافق نامه ای با مرکز کمک به زوال عقل دونگبو امضا کرد و با اتمام دوره آموزش شریک زوال عقل و انجام فعالیت های گشت زنی ، توانست افراد مسن را زود پیدا کرده و به سرپرست تحویل دهد. او گفت.

رئیس اداره ایمنی زندگی در حمل و نقل گفت: ما از 11 مارس سال گذشته برای جلوگیری از پدیده امنیت عمومی و خدمات اداری در مناطق متوسط ​​و کوهستانی ، مراکز امنیتی پیچیده اداری را در سونگدانگ و جیجی راه اندازی کرده ایم. ” ما مرکز امنیتی شاد را اداره می کنیم و قادر خواهیم بود نقش یک “پلیس محلی” واقعی خود را ایفا کنیم. “

[ad_2]