ژانویه 20, 2021 By haminp 0

تیم پروژه Hanbat LINC + جلسه ای را با دعوت از پروفسور سروو کوانگ از دانشگاه ملی کیونگپوک برگزار کرد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در تاریخ 20 ام ، دانشگاه ملی Hanbat (رئیس جمهور چوی Biong-wok) در تاریخ 20 اعلام کرد که جلسه ای با تیم پروژه LINC + (مدیر Choi Jong-in ، معاون رئیس دانشگاه برای همکاری های علمی) ، دعوت استاد پروفسور جو گوانگ از دانشگاه ملی کیونگپوک ، که رئیس کل سیسکو آسیا و اقیانوسیه بود.

در این جلسه رئیس جمهور بیونگ-ووك چوی ، معاون رئیس دانشگاه چوی جونگ این در زمینه همکاری های صنعتی و دانشگاهی و استاد تمرکز بر همکاری های صنعتی و دانشگاهی از گروه پروژه LINC + حضور داشتند. ما نظرات خود را در این باره به اشتراک گذاشتیم.

پروفسور سئو به آموزش و پرورش و دیگران اشاره می کند. از جمله مناطقی که با کرونا 19 در بحران تغییرات عمده ای داشته اند و به “همکاری” ، “خلاقیت” ، “تفکر انتقادی” و “ارتباطات” اشاره دارد. وی بر لزوم پرورش منابع انسانی قادر به پاسخگویی به انقلاب صنعتی چهارم با تحول در آموزش دانشگاهی مبتنی بر 4C تأکید کرد.

پس از آن ، انقلاب های صنعتی 1 ، 2 و 3 را می توان بدون اساس جبهه انجام داد ، اما انقلاب صنعتی چهارم انقلابی در کشورهای پیشرفته است به این معنا که انقلاب صنعتی چهارم تنها درصورت تداوم صنعت سوم اساس است

کره از پایگاه صنعتی بالایی برخوردار است و از فرصت بسیار خوبی برخوردار است ، اما بازه زمانی برای آن فرصت طولانی نخواهد بود ، بنابراین وی گفت که لازم است با پیوند دادن نیروی کار و فناوری خود به یک استاندارد جهانی حرکت کنیم.

علاوه بر این ، پروفسور سئو گفت: “من از طریق دانشگاه هانبات ، که در حال آماده سازی برای چهارمین انقلاب صنعتی است ، با همکاری شرکت های جهانی مانند زیمنس” تحت تأثیر قرار گرفتم. “این تجربه عملی در دانشگاه پاسخی به انقلاب صنعتی چهارم است. من فکر می کنم این دانشجویان عملی را که شرکتها به آنها نیاز دارند تشویق می کند. “وی برداشت های خود را از بازدید از امکانات و اماکن ICC در دانشگاه هانبات نشان داد.

چوی جونگ این ، معاون همکاری دانشگاهی و صنعتی گفت: “من می خواهم از پروفسور Sero-Quang بخاطر مطرح کردن موضوع خدمات فراتر از صنعت تولید و جهت آموزش دانشگاه تشکر کنم و این یک فرصت ارزشمند برای طراحی بود. همکاری آینده بین صنعت و دانشگاه “.

چوی بیئونگ ووک پاسخ داد: “دانشگاه هانبات یک نماینده چهارم دانشگاه نوآوری انقلابی صنعتی ، یک رهبر در منطقه داژئون است ، و ما تلاش خواهیم کرد تا به دانشگاهی تبدیل شویم که به توسعه صنایع محلی کمک می کند و رقابت ملی را افزایش می دهد. چهارمین انقلاب صنعتی در آموزش و پرورش است. “

[ad_2]