ژانویه 29, 2021 By haminp 0

تیم نظارت بر اتوبوس شهری داژئون شروع می شود!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار Hee Tae-jeong) در تاریخ 29th اعلام کرد که تیم نظارت بر شهروندان ، که برای بهبود خدمات اتوبوس های شهری و استفاده ایمن از اتوبوس های شهری تلاش می کند ، از اول فوریه آغاز می شود.

تخمین زده می شود که استخدام گروه Citizen Monitor با استخدام 150 نفر از افرادی که دارای این معیارها هستند ، در میان 300 متقاضی که از 7 تا 22 دسامبر سال گذشته برای سرویس طولانی مدت اتوبوس اقدام کرده اند ، انجام خواهد شد.

تیم نظارت بر شهروندان متشکل از 1 تا 3 نفر در هر مسیر است و پس از نظارت بر اتوبوس ها از 70 مسیر ، سوار شدن حداقل در 7 نوبت در هر بار ، نتیجه ارزیابی در وب سایت گروه نظارت گزارش می شود. ، مدیریت وسیله نقلیه و غیره

اطلاعات گزارش شده در زمان واقعی با شرکت حمل و نقل به اشتراک گذاشته می شود و مواردی که می توانند بلافاصله اصلاح شوند به سرعت منعکس می شوند و می توان تأثیر ارتباط متقابل بر سیاست های اتوبوس مانند یافتن کارگران حمل و نقل دوستانه را انتظار داشت.

سال گذشته ، به دلیل نفوذ کرونا 19 ، آموزش گروهی توسط گروه نظارت دشوار بود ، که باعث ایجاد برخی مشکلات در ارزیابی شد ، اما از این سال به بعد با ایجاد یک فیلم جداگانه برای آموزش آسان و راحت ، دقت و انصاف ارزیابی بهبود یافت .

نتایج ارزیابی گروه نظارت بر شهروندان در داده های ارزیابی در حمایت از تفاوت نتایج و سود شرکت های اتوبوسرانی در پایان سال منعکس شده و برای ایجاد فضای بهتر برای حمل و نقل عمومی با ایجاد و به اشتراک گذاری استفاده می شود گزارش سالانه نظارت بر کار و ارزیابی گروهی با شرکت های حمل و نقل.

وی گفت: “تیم مانیتورینگ اتوبوس شهر داژئون از سال 2008 به مدت 14 سال و تیم نظارت بر اتوبوسرانی داژئون به مدت 14 سال فعالیت می کنند. اغراق آمیز نیست اگر بگوییم بهبود یافته است.” “ما این کار را خواهیم کرد. سعی کنید محیط را برای استفاده از اتوبوس های شهری بهبود بخشید و خدماتی را که از طریق مشارکت داوطلبانه بسیاری از شهروندان سطح شهروندان را برآورده می کنند ، بهبود بخشید.”

در همین حال ، Daejeon City 1 ساعت کار داوطلبانه را در هر مورد (حداکثر 20 ساعت در ماه) برای بیش از 6 ارزیابی در هر ماه از نظر انگیزه برای فعالیت های نظارت بر شهروندان تشخیص می دهد و از بارگیری مجدد کارت های حمل و نقل پشتیبانی می کند (10،000 نفر به ازای هر نفر در ماه).

[ad_2]