ژانویه 27, 2021 By haminp 0

تیم فوتبال حرفه ای گیمچئون یک متخصص بازاریابی دانشجویی برای اولین بار جذب می کند

[ad_1]

[김천타임뉴스=김이환 기자] تیم فوتبال حرفه ای Kim Cheon Business (مدیر عامل Nak-ho Bae) اولین بازاریابی را در کالج Insider استخدام کرد. Insider یک برنامه بازاریابی کالج دانشجویی است که می خواهد در کنار این زمینه بازاریابی ورزشی را تجربه کند و فاز اول آن را در سال 2021 اجرا می کند.

دوره استخدام از 27 ژانویه (چهارشنبه) تا 4 فوریه (پنجشنبه) از ساعت 18:00 است. این دانش آموختگان دبیرستان ، دانش آموزان (از جمله دانش آموزان در مرخصی) و فارغ التحصیلان علاقه مند به ورزش را جذب می کنند. لطفا فرم درخواست (فرم باشگاه) و فرم معرفی خود (فرم رایگان) را به وب سایت رسمی باشگاه ارسال کنید.[email protected]) داوطلبان تیم محتوا بسته به حوزه برنامه باید 1 مقاله اضافی ، 3 عکس و 1 فیلم ارسال کنند.

قسمت جذب 6 نفر از تیم مدیریت بازی ، 2 نفر از هر تیم محتوایی ، 2 عکس و 2 فیلم است. در صورت وجود تجهیزات ، عکاسی و فیلمبرداری از تیم محتوایی ترجیح داده می شود

1st Insider به کارت AD برای فصل 2021 ، هزینه فعالیت از پیش تعیین شده (شامل تیم محتوا برای بازی های مهمان) و لباس فعال و همچنین مزایایی مانند سخنرانی های ویژه در صنعت ورزش ، انتخاب بهترین افراد داخلی و سوغاتی ارائه می شود. برای کسانی که بیش از 80٪ بازیهای خانگی را شرکت می کنند ، گواهی پایان کار صادر می شود و بعداً هنگام استخدام کارمندان امتیاز اضافی به آنها تعلق می گیرد.

نامزدهای موفق در تاریخ 5 فوریه (جمعه ، به صورت جداگانه به آنها اعلام می شود) ، مصاحبه ها در ساعت 14:00 در 8 فوریه (سه شنبه) و نامزدهای نهایی نهایی در تاریخ 10 فوریه (چهارشنبه ، به صورت جداگانه به آنها اعلام می شود) اعلام می شوند. این جهت گیری در دبیرخانه باشگاه در تاریخ 16 فوریه (سه شنبه) انجام می شود. دوره فعالیت از 16 فوریه (سه شنبه) تا پایان فصل است.

برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت رسمی Gimcheon Business Professional مراجعه کنیدwww.gimcheonfc.com) می توانید آن را در اطلاعیه بررسی کنید و برای سایر سوالات با تیم بازاریابی دبیرخانه تماس بگیرید (☎054-434-6666 ☎).

از سوی دیگر ، مرحله اول Insider با حمایت مالی وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی و شرکت ملی ارتقا Sports ورزش برگزار می شود.

[ad_2]