ژانویه 18, 2021 By haminp 0

تیم فوتبال حرفه ای کیمچئون بیزینس ، تیم مدیریت بازیکن ، تیم بازاریابی

[ad_1]

[김천타임뉴스=권오원] در سال 2021 ، تیم فوتبال حرفه ای تجارت کیمچئون (مدیر عامل شرکت ناک هو بائه) به طور آشکار علاقه مندان به کارآموزی را که می توانند در توسعه صنعت ورزش سهیم باشند ، استخدام می کند.

رشته استخدام به ترتیب یک کارآموز برای تیم مدیریت بازیکن و یک کارآموز برای تیم بازاریابی است که مسئول مربیان اجباری برای ورزشکاران حرفه ای و پشتیبانی برای ارتقا در شبکه های اجتماعی هستند. دوره خدمات از فوریه تا 31 دسامبر 2021 است.

افرادی که دارای تجربه در گروه های ورزشی حرفه ای (از جمله کارآموزان و بازاریابی دانشگاهی) هستند ، واجد شرایط هستند و افرادی که مهارت های عالی رایانه ای ، مهارت های ارتباطی زبان خارجی و گواهینامه های مربوطه را دارند ترجیح داده می شوند.

مدارک از 18 (دوشنبه) تا 25 (دوشنبه) ساعت 18:00 پذیرفته می شوند. و ایمیل رسمی ([email protected])

نامزدهای موفق ساعت 14:00 روز بیست و هفتم (چهارشنبه) در وب سایت باشگاه قرار می گیرند و به صورت جداگانه به آنها اطلاع داده می شود و تاریخ مصاحبه برنامه ریزی شده ساعت 14:00 روز 29 (جمعه) است. اعلام نامزدهای نهایی نهایی در وب سایت باشگاه منتشر خواهد شد و به صورت جداگانه در ساعت 14:00 روز 2 فوریه (سه شنبه) اعلام می شود.

برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت رسمی Gimcheon Business Professional مراجعه کنیدwww.gimcheonfc.com) می توانید آن را در اعلامیه بررسی کنید ، و برای سایر سوالات می توانید با تیم پشتیبانی مدیریت دبیرخانه تماس بگیرید (5054-434-6666 ☎).

در همین حال ، استخدام کارآموزان جدید با حمایت مالی از وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی و آژانس ملی ارتقا Sports ورزش انجام می شود.

[ad_2]