ژانویه 26, 2021 By haminp 0

تیم استاد بیمارستان دانشگاه کنیانگ Seungmin In گزارش SCI را منتشر کردند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] یک مقاله تحقیقاتی نشان می دهد که آپنه خواب نه تنها سلامت تنفسی مانند بینی و گلو را مختل می کند ، بلکه خطر ابتلا به عفونت COVID-19 را نیز افزایش می دهد موضوعی داغ در مجلات بین المللی در سطح SCI است.

تیم دانشگاه کونیانگ (رئیس جمهور وون جون چوی) از متخصصین گوش و حلق و بینی ، پروفسور سئونگ مین این (همیار نویسنده پروفسور کی-ایل لی از متخصص گوش و حلق و بینی) در حال تحقیق در مورد تز “اثر هیپوکسی متناوب بر مخاط بینی ، گرفتگی بینی و تنفس “بیست و ششم.

تیم پروفسور یین دوربینی را ایجاد کردند که همان محیط آپنه خواب انسان را اعمال می کند و تأثیر مستقیم هیپوکسی متناوب بر مخاط بینی را تجزیه و تحلیل می کند.

نتایج تجربی نشان می دهد که هیپوکسی متناوب ناشی از آپنه خواب باعث کاهش حرکت مژگانی مخاط بینی می شود ، سرعت آبریزش بینی را کاهش می دهد و میزان التهاب را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

وی تأکید کرد که این می تواند ایمنی انسان را کاهش داده و آن را در برابر عفونت های تنفسی ویروسی مانند کرونا 19 و همچنین باکتری های مختلف آسیب پذیر کند.

پروفسور سئونگ مین این از بیمارستان دانشگاه کنیانگ گفت: “آپنه خواب نه تنها باعث خستگی مزمن و بیماری های قلبی عروقی می شود ، بلکه ایمنی بدن ما را کاهش می دهد و آن را در معرض بیماری های عفونی قرار می دهد.

[ad_2]