ژانویه 5, 2021 By haminp 0

تومومی ایتانو ، آیا بوی یاکلت تاکاهاشی را حس کردی؟ “صدای شک” هنگام اعلام ازدواج …: J-CAST News

[ad_1]

تومومی ایتانو (29) سابق AKB48 در 5 ژانویه 2021 در اینستاگرام اعلام کرد که با بازیکن بیس بال حرفه ای کیجی تاکاهاشی (23) ازدواج کرده است.

ایتانو دو عکس از تاکاهاشی را در اینستاگرام منتشر کرد. در همان زمان ، در ستون با این پیام ، “من خوشحالم که اعلام می کنم که در 5 ژانویه به کیجی تاکاهاشی از پرستوهای توکیو یاکولت پیوستم” ، تاریخ ثبت نام را اعلام کرد. وی گفت: “علاوه بر این ، من از طریق یک دوست مشترک با آقای کیج آشنا شدم و یک سال و نیم است که به طور جدی قرار ملاقات گذاشته ام و اکنون ازدواج می کنم.”

در پاسخ به گزارش ازدواج آقای ایتانو ، پیام هایی از جمله “تبریک ازدواج شما و خوشبختی طولانی مدت” یکی پس از دیگری ارسال شد و آرا votes به افتخار شروع این دو نفر ادامه یافت. از طرف دیگر ، وقتی به بیرون اینستاگرام رفتم ، صدایی در توییتر شنیده شد که می گفت: “من تعجب نمی کنم زیرا تومومی ایتانو متاهل یا بو بود.”

  • تومومی ایتانو (عکسبرداری شده در سال 2011)

    تومومی ایتانو (عکسبرداری شده در سال 2011)

  • تومومی ایتانو (عکسبرداری شده در سال 2011)

مردی با موهای کوتاه روی شیشه پنجره منعکس و بازتاب می کند! ؟؟

“بو” عملی است که زن و مرد با یکدیگر رابطه دارند و عناصری را در SNS بارگذاری می کنند که “به طور ضمنی” با نشان دادن آنها در عکس ، رابطه را نشان می دهد. طرفداران و antis اغلب به مشاهیر SNS اشاره می کنند که “این پست رایحه است!” صدایی که “بو” در SNS آقای ایتانو اتفاق می افتد واقعاً خیره کننده است.

بنابراین بیایید به پست های ذکر شده توسط این صداها نگاه کنیم. اول از همه ، عکسی که در 22 فوریه سال 2020 در اینستاگرام آقای ایتانو منتشر شد ذکر شد. ایتانو سان در برابر پس زمینه منظره شب در خارج از پنجره لبخند می زند ، اما برخی اشاره می کنند که این مرد مو کوتاه در شیشه پنجره منعکس شده است. سپس ، اگر به این قسمت نگاه کنید ، می بینید که یک سایه سیاه که شبیه “شکل انسان” است قطعاً منعکس می شود.

علاوه بر این ، “چشمان مشکوک” برای ویدئویی از آقای ایتانو که به آکواریوم ماهی قرمز نگاه می کرد ، در 8 سپتامبر همان سال بارگذاری شد ، جمع شدند. دلیلش این است که آقای ایتانو خود را به روشی نشان می دهد که “خودنگاره” نیست و طبیعی است که فکر کنیم او توسط شخص دیگری ساخته شده است ، بنابراین چنین “ظن” ای بوجود آمده است.

[ad_2]