فوریه 3, 2021 By haminp 0

تولد یک شاخه میهن پرست بازمانده کیونگ بوک را تبریک می گویم و سال نو قمری را تسلیت می گویم

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]در دوم Gyeongsangbuk-do صدمین سالگرد تولد فرماندار Kwon Jung-hyuk ، فرماندار میهن پرست بازمانده Gyeongsangbuk-do را جشن گرفت و به مناسبت بزرگترین عید کشور به منزل فرماندار میهن پرست Jang Byung-ha رفت.

فرماندار کوون جونگ هیوک (متولد 21 ، پوهانگ) پس از استخدام به عنوان سرباز دانشجو در لشکر 24 ارتش ژاپن در داگو هنگام حضور در مدرسه فنی بوزونگ در 20 ژانویه 1944 ، فرار کرد. وی توسط تیم جستجوی نظامی ژاپن دستگیر شد ، به چهار سال زندان محکوم و به زندان محکوم شد. در سال 2005 ، دولت این موفقیت را تشخیص داده و مدال بنیانگذار را اعطا کرد.

علاوه بر این ، فرماندار بیئونگ ها جانگ (متولد 28 ساله ، متولد اندونگ) هنگام کار در عضویت در تیم تحقیقاتی انجمن استقلال کره ، هنگام ثبت نام در مدرسه کشاورزی و جنگلداری در آندونگ ، اسیر شد و به دلیل زندانی شدن پنج ماه و از آزادی آزاد شد. در سال 1999 ، دولت به رسمیت شناختن سهم وی ، ریاست جمهوری را آزاد کرد.

Gyeongsangbuk-do این پیام را به “Haksuguryeong (鶴 壽 龜 齡)” منتقل کرد و برای یک عمر طولانی فرماندار Kwon Jung-hyuk در صدمین سالگرد تولدش در طوماری آویزان دعا کرد.

جئون جائه اوپ ، رئیس مراقبت های اجتماعی در گیونگ بوک دو ، گفت: “آزادی و آرامشی که اکنون از آن برخوردار هستیم با عشق به کشور و فداکاری های خونین هر روح وطن پرستی امکان پذیر شده است.” ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا گسترش فرهنگ جانبازان با خدمت به افرادی که نماینده هستند. ”

[ad_2]