ژانویه 7, 2021 By haminp 0

توزیع محبوب کنفرانس وب “تصویر پس زمینه” در موزه ملی ادبیات: اخبار J-CAST

[ad_1]

در وب سایت موزه ملی ادبیات “” ، ایجاد شده از مواد نگهداری شده توسط موزهتصویر پس زمینه ای که می تواند برای جلسات وب و غیره استفاده شود.گسترش آغاز شد.

  • بخشی از تصویر پس زمینه منتشر شده (از صفحه توزیع)

    بخشی از تصویر پس زمینه منتشر شده (از صفحه توزیع)

  • بخشی از تصویر پس زمینه منتشر شده (از صفحه توزیع)

برخی می گویند: “بعید است که نتوانید روی جلسه تمرکز کنید.”

در تاریخ 6 ژانویه 2020 ، “تصاویر پس زمینه ای که می توانند در کنفرانس های وب و غیره استفاده شوند” در وب سایت موزه ملی ادبیات منتشر شد. “این تصویری است که می تواند به عنوان پس زمینه ای برای برنامه های وب / تلویزیون برای کنفرانس ها و غیره مورد استفاده قرار گیرد. برای کار از راه دور ، آموزش از راه دور ، آموزش از راه دور ، و غیره که می توانید از آن استفاده کنید. ” شما می توانید تصاویر پس زمینه کارهای معروف مانند “Hyakki Yagyozu” و “Genji Monogatari Gajo” را بارگیری کنید.

همچنین می توانید از تصاویر بارگذاری شده به مطالب دقیق تری دسترسی پیدا کنید.

افراد زیادی در اینترنت هستند که از نحوه آشنایی با کلاسیک های جدید و احساس کمی زیبا بودن هیجان زده هستند. برخی از افراد می گویند که ایجاد موضوعات برای کنفرانس های آنلاین مفید خواهد بود ، و می گویند: “5 دقیقه پس از شروع جلسه به نظر می رسد بیش از حد با مباحث پیش زمینه همراه است.”

10 نوع تصویر با سنین و مضامین مختلف ترسیم شده است: “اگر شما یک جلسه ZOOM با Kyokuinin Kai no Zu داشته باشید ، احساس خواهید کرد که واقعاً کار می کنید.” که با تصویر مطابقت دارند ، مانند “این مجموعه چیست؟”

[ad_2]