ژانویه 28, 2021 By haminp 0

توجه به موانع نوری برای خروج اضطراری در آپارتمان ها

[ad_1]

[전남타임뉴스 = 최성환] رئیس مرکز ایمنی Gurye 119 سازمان آتش نشانی سانچئون (افسر خدمات آتش نشانی Hwa-yeon Hwang) بر اهمیت وجود حفره های سبک وزن و اتاق های تخلیه برای کمک به تخلیه اضطراری در صورت آتش سوزی در ساختمانهای مسکونی برای جلوگیری از آتش سوزی در تأکید کرد. زمستان

دیوارهای پارتیشن سبک از دیوار خشک 9 میلی متری ساخته شده اند ، بنابراین وقتی تخلیه در نسل بعدی در صورت آتش سوزی در آپارتمان ها یا خانه ها دشوار است ، تخلیه آن از ورودی یا پله دشوار است.

با توجه به روند آتش سوزی اخیر ، تعداد آتش سوزی در ساختمانهای مسکونی (3.2 ↑) و تلفات (49٪) به طور قابل توجهی افزایش یافته و تعداد و خسارات ناشی از آتش سوزی در تأسیسات چند منظوره و آتش سوزی جنگل ها به دلیل تغییر سبک زندگی کاهش یافته است. تا کرونا 19.

با این وجود ، در بیشتر خانه ها موارد بسیاری وجود دارد که وجود موانع نوری مشخص نیست و می توان مکان های تخلیه اضطراری را برای اهداف دیگر تغییر داد ، مانند نصب کابینت و کمد داخلی برای رفع کمبود فضای ذخیره سازی

مدیر مرکز ایمنی Gurye 119 اظهار داشت: از آنجا که از حفره های سبک برای تخلیه اضطراری در مواقع اضطراری استفاده می شود ، باید از محل قرارگیری حفره های سبک آگاه باشید و اشیا arrange را مرتب نکنید که در تخلیه تداخل ایجاد کند.

[ad_2]