فوریه 6, 2021 By haminp 0

توت فرنگی Gimcheon Altake ، پیشرو در صادرات کره

[ad_1]

[김천타임뉴스=권오원] در حالی که عرضه توت فرنگی Altake با کیفیت بالا به Gimcheon در جریان بود ، در 4 فوریه ، مدیر Shin Yong-seop از موسسه تحقیقات و توسعه کشاورزی Gyeongbuk اعلام کرد که وی از Go Seong-taek ، نماینده Gamno Strawberry بازدید کرده است انجمن رشد. واقع در Gamcheon-myeon.

در این روز ، شین یونگ سوپ ، رئیس انستیتوی فناوری کشاورزی در Gyeongbokgung ، به طور فعال به چهار کشور ، تایلند ، سنگاپور ، ویتنام و کامبوج ، مستقر در Gimcheon در دوره مسدود شدن آسمان و مسیرهای دریایی به دلیل تاج ، صادرات فعال داشت. 19- او غرور جمهوری کره را فراتر از افتخار استان گیونگسانگ شمالی تشویق کرد و زمانی را صرف گوش دادن به مشکلات پیش آمده در زمینه کشاورزی و جستجوی راه حل کرد.

توت فرنگی های جذابی که به انستیتوی تحقیقات آزمایش میوه و سبزیجات از انستیتوی تحقیقات کشاورزی در Gyeongbokgung ارسال می شوند و در Gimcheon تولید می شوند ، دارای سختی و مقاومت نگهدارنده عالی ، میوه های بزرگ و رنگ عالی هستند ، بنابراین برای صادرات بهینه شده اند که خارجی ها مشتاق آن هستند.

برای تولید توت فرنگی با کیفیت بالا ، کشاورزان از انجمن پرورش توت فرنگی Nectar برای اولین بار در بخش توت فرنگی کره گواهینامه Global-GAP و Halal دریافت کردند.

[ad_2]