فوریه 5, 2021 By haminp 0

ته جونگ هئو ، شهردار دژئون ، دست خود را مستقیماً برای جمع آوری زباله های خانگی در سال جدید قمری پرتاب می کند!

[ad_1]

شهردار داژئون ، هور ته جئونگ ، زباله های خانگی را با مرکز زیباسازی محیط زیست Daejeon Urban Corporation در منطقه Gwanpyeong-dong ، Yuseong-gu در روز 5 جمع آوری می کند.

[대전타임뉴스=홍대인 기자] ته جونگ هور ، شهردار دژئون ، مهمترین منطقه مدیریت شهری است و از مکانی برای جمع آوری و حمل و نقل زباله های خانگی بازدید کرد که ارتباط تنگاتنگی با زندگی شهروندان دارد.

در اوایل صبح روز 5 ، قبل از سال نو میلادی ، شهردار هئو Taejong پس از جمع آوری زباله های خانگی با مرکز زیباسازی محیط زیست شرکت Daejeon City Corporation در منطقه Gwanpyeong-dong ، Yuseong-gu ، کارمندان را تشویق کرد.

شهردار هئو ته جونگ که از صبح زود لباس محافظ به تن کرده بود ، با مشاهده مستقیم نوع و وزن زباله های دفع شده ، به شرایط کار مواد شوینده سازگار با محیط زیست علاقه مند شد.

شهردار داژئون ، هور تائه جئونگ به لزوم بهبود محیط کار مرکز توان بخشی محیط زیست پی برد و سیاست های مختلفی را دنبال کرد.

اول از همه ، محتوای کیسه زباله 100 لیتری سنگین بود ، بنابراین مشکلات زیادی در آسیب رساندن و جمع آوری مرکز بهداشت محیط زیست وجود داشت ، اما در سال گذشته با مشورت با پنج منطقه خودمختار ، تولید کیسه های 100 لیتری متوقف شد سال

علاوه بر این ، برای اطمینان از یک محیط کار ایمن و جلوگیری از حوادث ، سیستم کار دو نفره به یک سیستم کار سه نفره ارتقا یافته و استانداردهای ایمنی مانند نصب سیستم تمیز کردن تصویر عقب برای وسایل نقلیه نیز بیشتر تقویت شده است. و ارائه پادمان های اجباری.

در آن روز شهردار هئو ته جونگ در جلسه ای با مرکز بهداشت محیط گفت: “سال گذشته زمان آن بود که درمان پسماندهای شهری به صورت عمومی انجام شود و مقدمات ایمنی محیط کار فراهم شود. من این کار را خواهم کرد.”

وی در آینده گفت: “ما به اجرای یک مدیریت زندگی محور در محل با خوشحالی شهروندان به عنوان اولویت اصلی مدیریت شهرداری ادامه خواهیم داد.”

از طرف دیگر ، شهردار هئو Taejong صبح روز 24 ، اولین روز از تعطیلات سال نو قمری سال گذشته ، با کارگران در محل کار در Mannyeon-dong ، Seo-gu ، مشغول جمع آوری زباله های خانگی بود.

[ad_2]