ژانویه 30, 2021 By haminp 0

تمام تلاش ها برای نجات تاجران کوچک از دست تاج 19

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]Andong City با بنیاد تضمین اعتبار Gyeongbuk توافق نامه کاری امضا کرده است تا به صاحبان مشاغل کوچک که به دلیل رکود اقتصادی ناشی از طولانی شدن تاج 19 در تلاش برای تأمین مالی هستند ، کمک کند و وام را برای یک پروژه تضمینی ویژه 8 میلیارد دلاری به کسب و کارها آغاز کرده است. برای صاحبان مشاغل کوچک از اول فوریه گفته می شود که او شروع خواهد کرد.

اهداف پشتیبانی صاحبان مشاغل کوچک با موقعیت و آدرس شغلی در شهر آندونگ هستند ، با کمتر از 10 کارگر تمام وقت در معدن ، ساخت ، ساخت و ساز و حمل و نقل ، و شرکت هایی با کمتر از 5 کارمند تمام وقت. روز کاری در سایر صنایع ، و سقف ضمانت برای یک شرکت حداکثر 20 میلیون درآمد است. وام را می توان در مدت 5 سال دریافت کرد ، در حالی که 8 میلیارد درآمد حاصل از حمایت تضمین ویژه به اتمام رسیده است و نرخ بهره وام برای 2 سال تا 3 درصد حفظ می شود.

این شهر همچنین قصد دارد با 31 شعبه در حوزه قضایی (Nonghyup 3 ، Daegu 2 ، Enterprise و Hana Bank ، Andong Nonghyup 13 ، Saemaul Geumgo 6 و Shinhyup 5) توافق نامه های تجاری منعقد کند ، که موسسات مالی ارائه دهنده وام و ارائه وام با گارانتی ویژه

علاوه بر این ، حمایت ثانویه از برنامه اجاره برای صاحبان مشاغل کوچک در مشاغل ممنوع جمعی که به دلیل مرحله 2 فاصله اجتماعی از مشکلات مدیریتی رنج می برند ، حفظ می شود.

اهداف پشتیبانی ، صاحبان مشاغل کوچک از مشاغل ممنوع (پنج نوع تسهیلات سرگرمی) هستند که می توانند تا 10 میلیون وام دریافتی برای هر شرکت وام بگیرند و 1.9٪ سود وام را برای مدت دو سال تأمین کنند.

شهردار Andong کوون یونگسه گفت ، “بار وام های مالی از طریق تضمین های ویژه و پروژه های حفاظت ثانویه برای صاحبان مشاغل کوچک که از کرونا 19 رنج می برند ، کاهش می یابد. ما امیدواریم که حمایت از نگهداری ثانویه برنامه وام به ثبات مدیریت کمک کند. ”

برای یک صندوق حمایت ویژه از صاحبان مشاغل کوچک ، به همراه اسناد مربوطه به شعبه ای از بنیاد تضمین اعتبار Gyeongbuk در Andong (☎054-856-7034) مراجعه کنید و برای یک گروه ممنوع برای تجارت و تبلیغ در این کشور درخواست برنامه اجاره اجاره دهید. بازار کسب و کارهای کوچک Andong Center Corporation (☎054-854- 3281).

[ad_2]