ژانویه 26, 2021 By haminp 0

تمام تلاش ها برای احیای شهر راکد اصلی … سرمایه گذاری 55.1 میلیارد KRW ، تقویت اقتصاد منطقه ای

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선기자]وی علاوه بر پروژه های شهری که گونسو کیم هاک دونگ برای نجات شهر راکد اصلی دنبال می کند ، او فاش کرد که در پروژه احیای شهر اصلی با افتتاح پروژه های مختلف مرتبط و تأمین بودجه دولت مرکزی از طریق پیشنهادهای عمومی

در میان تاسیسات برنامه ریزی شهری که به دلایل بودجه ای هنوز اجرا نشده اند ، کل هزینه پروژه 1.7 کیلومتری در 12 منطقه ، از جمله پروژه برنامه ریزی شهری در مقابل عمارت ساموو در Daesim-ri ، Yecheon-eup ، برنامه ریزی شده است تا تکمیل شود تا نیمه دوم سال.

علاوه بر این ، در مجموع 25.7 میلیارد درآمد کسب شده در مدت 4 سال از سال 2024 (13 میلیارد درآمد برای وانت و 12.7 میلیارد درآمد کسب شده) در این پروژه برای یک قرارداد جدید برای بازسازی شهرهای نوحه ، دونگون و نامبون ری ، یچون سرمایه گذاری شده است – eup ، که در اوایل نوامبر سال گذشته توسط وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل انتخاب شد.

ساختمان سابق مرکز رفاه اداری Yheheon-eup با برنامه ای برای اجرای جدی پروژه بازآفرینی شهری با هزینه 6.2 میلیارد درآمد کسب شده در نیمه دوم سال و سالن نمایشگاهی برای تاریخ و فرهنگ ، مرکزی برای پشتیبانی ، بازسازی شد. بازآفرینی شهرها ، سالن جوانان ، این مرکز به یک پایگاه دانشگاهی ارشد تبدیل می شود و آن را به مرکزی برای احیای مجدد جامعه ساکنان مانند فرهنگ ، آموزش و فعالیت های نوپا تبدیل می کند.

علاوه بر این ، مرکز ویژه Yecheon Hanwoo ، که دارای یک مرکز خرید عمومی برای اجاره و پارکینگ عمومی است ، در نزدیکی بازار دائمی Dongbon-ri ساخته شد و یک ساختمان جدید در محل 119 مرکز ایمنی Seobon-ri ساخته شد. سیاست تبدیل شدن به فضایی پیچیده برای جوانان است.

ارتش در نظر دارد پس از ادامه اقدامات لازم برای تاسیسات اصلی اصلی برنامه ریزی شده ، بررسی كافی طرح تجاری از قبل توسط كارشناسان و نهایی كردن پروژه اجرا ، در نیمه دوم سال جاری شروع به ساخت كند.

به طور خاص ، پروژه ساخت زیرزمینی کابل ، که از اواخر سال گذشته آغاز شده است ، در حال حاضر برای ساخت 800 متر قطعه در حال ساخت است تا در مجموع 3.2 کیلومتر از بخشی را با بودجه 20 میلیارد درآمد حاصل از 4 سال از جاده مارکت تا هودج تعمیر کند. امسال ، به مبلغ 8 میلیارد بوی بد ، یک قطعه 1.1 کیلومتری شرق به غرب (درمانگاه Gulmori-Baekhan ، آپارتمان Geumcheonggwa-Pungwon) در کنار بازار ساخته خواهد شد.

علاوه بر این ، 118 فروشگاه در خط Hyojaro در Yecheon-eup ، 480 متر ، برای بهبود منظره شهر ، و 7 پارکینگ عمومی (174 کشور) ، مانند نزدیک به بازار Matgoeul ، که در آن مشکلات پارکینگ جدی پیشرفت اقتصاد محلی از طریق دسترسی بهتر به مراکز خرید.

[ad_2]