فوریه 1, 2021 By haminp 0

تلاش می شود تا هشدارهای مربوط به آتش سوزی جنگل ها که می تواند از جنگل های ارزشمند محافظت کند ، مطلع شود

[ad_1]

[의성타임뉴스=남재선기자]برای محافظت از جنگل های ارزشمند در برابر آتش سوزی جنگل ها ، Uiseong-gun اعلام کرده است که 1 فوریه تا 15 مه به عنوان دوره هشدار آتش سوزی در بهار در سال 2021 تعیین می شود و برای پیشبرد اقدامات پیشگیری از آتش سوزی در جنگل در حال گسترش است.

مشخص شده است که با توجه به پیش بینی وجود باران خشک یا کمتر از حد معمول ، خطر وقوع آتش سوزی در بهار سال جاری وجود دارد و شرکت قصد دارد به طور کامل به پیشگیری از آتش سوزی در جنگل و خاموش شدن اولیه پاسخ دهد بسیج کلیه منابع موجود مانند نیروی انسانی و تجهیزات.

ارتش در نظر دارد ستاد آتش سوزی جنگل ها و اتاق وضعیت را در شهرها و روستاها نصب و راه اندازی کند و از 57 تیم تخصصی پیشگیری از آتش سوزی جنگل ها و 100 ناظر آتش سوزی جنگل ها برای انجام اقدامات پیشگیری و سرکوب آتش سوزی در جنگل مانند ممنوعیت سوزاندن غیرقانونی استفاده کند. همچنین قصد دارد با پیشبرد کمپین “ممنوعیت روستای سبز” اقدام به جلوگیری از آتش سوزی در جنگل متمرکز بر خودمختاری ساکنان کند.

علاوه بر این ، برنامه ریزی شده است که برای افزایش کارایی نظارت بر آتش سوزی جنگل ها و جلوگیری از یک حادثه تنها با نظارت هوایی با استفاده از آتش سوزی جنگل ها ، هلیکوپترهای اجاره ای و هواپیماهای بدون سرنشین را از 15 مارس تا 30 آوریل خاموش کند ، که خطر جنگل های وسیع است آتش سوزی

[ad_2]