فوریه 3, 2021 By haminp 0

تقویت مدیریت ایمنی قایق های ماهیگیری در تدارک سال نو قمری

[ad_1]

[태안타임뉴스=나정남기자] ایستگاه پلیس دریایی Taean در چونگنام در حال انجام اقدامات برای تقویت مدیریت ایمنی پیشگیرانه برای جلوگیری از حوادث مربوط به آنها در تعطیلات سال نو قمری است ، زمانی که تعداد کاربران قایق ماهیگیری افزایش می یابد.

به گفته گارد ساحلی ، به مدت 8 روز از 3 تا 10 فوریه ، یک تیم بازرسی مانور برای انجام بازرسی های ویژه از کشتی های اصلی ماهیگیری در ساختمان ایجاد شد ، در حالی که مشکلات مختلف ایمنی در دریا مانند بیش از حد ظرفیت سوار شدن ، کار با الکل و عدم استفاده از جلیقه نجات. سیاست برخورد با تخلفات است.

بر این اساس ، تیم بازرسی مانور قایق های ماهیگیری ساحلی Taean به شدت در حال بررسی انحراف در تجهیزات اطفا fire حریق کابین و تجهیزات مختلف ایمنی قانونی ، از جمله تهیه لیست خدمه ، پوشیدن جلیقه نجات ، قوانین ایمنی و عزیمت است. رعایت استانداردهای کنترل عزیمت و پوشیدن ماسک و شبانه روزی. این ماده به طور فعال مطابقت با دستورالعمل های پیشگیری از COVID-19 ، مانند اندازه گیری درجه حرارت بدن و جلوگیری از ضد عفونی را ترویج می کند.

به ویژه ، در این سایت ویژه بازرسی پلیس ، رئیس یون Taeon شرکت را همراهی می کند و مستقیماً به نظرات مقاماتی مانند ماهیگیران و ماهیگیران گوش می دهد و به طور فعال سیاست هایی را برای ایجاد فرهنگ ایمنی برای ماهیگیری در دریا که مردم با آن موافق هستند ، ترویج می کند.

یک مقام گارد ساحلی Taean گفت: “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مدیریت ایمنی را با آرزوی همه مردم برای تسویه سریع یک محصول ماهیگیری تمیز و ایمن انجام دهیم.” “همه ماهیگیران و مصرف کنندگان دریا جلیقه نجات و غیره می پوشند. n وی از وی خواست كه در افزایش آگاهی از ایمنی دریایی ، با دقت نگاه به گذشته و مراقبت از آن ، مشاركت فعالی داشته باشد. ”

[ad_2]