ژانویه 28, 2021 By haminp 0

تصفیه خانه Daejeon Songchon موفق به کسب ششمین جایزه Citizen برای آب لوله کشی در سال 2020 شد!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دفتر تصفیه آب Songchon در ستاد تأمین آب شهر Daejeon جایزه بزرگ 6 جایزه آب شیر را که توسط شبکه آب شهری تأسیس شده بود ، برنده شد.

جایزه Civic Water Civic ارزیابی ارزیابی شده از سال 2016 برای شهروندان و م institutionsسسات سراسر کشور است که از طریق شبکه Civic Water Civic Water ، تنها سازمان مدیریت دولتی خصوصی و خصوصی در توسعه سیاست های تأمین آب برای توسعه تجارت آب مشارکت داشته اند. کشور کره.

معیارهای ارزیابی در مجموع از شش حوزه تشکیل شده است ، از جمله سیاست های سیاستگذاری آب ، تلاش برای بهبود سطح مدیریت آب شیر آشامیدنی عملکرد تأسیسات آب و تلاش های مدیریت کیفیت آب ، روابط عمومی برای شهروندان شهر ، اثر تپش ، قابل اعتماد تجربه و تخصص

در نتیجه بازرسی مشترک توسط وزارت محیط زیست و شرکت منابع آب کره برای عملکرد سیستماتیک تأسیسات تصفیه آب مدرن و برای داشتن یک نقش پیشرو در افزایش آگاهی از گیاهان تصفیه آب Daejeon City به عنوان یک تصفیه خانه نمونه انتخاب شد. از طریق رسانه های تبلیغاتی مختلف مانند تلویزیون ، SNS و یوتیوب ، از آب استفاده کنید.

ایندوک هان ، رئیس تصفیه خانه آب Songchon در Daejeon City ، گفت: “ما همچنان تلاش خود را برای تأمین آب شیر تمیز که شهروندان می توانند با خیال راحت در آینده بنوشند ، انجام خواهیم داد.”

[ad_2]