فوریه 4, 2021 By haminp 0

تشویق ساخت “موزه اقیانوس بزرگ در تاریخ مونمو” ، که به موفقیت اتحاد سه پادشاهی دست یافت

[ad_1]

[경주타임뉴스=전찬익기자] اعلام شد که ساخت “موزه اقیانوس بزرگ در تاریخ Moonmu” ، به نشانه موفقیت بزرگ اتحاد سه پادشاهی ، در ماه مه آغاز می شود.

از آنجا که طراحی نهایی در اواخر سال گذشته به پایان رسید ، پنج سال پس از ارائه پروژه اصلی طراحی در دسامبر 2015 ، موزه تاریخ دریایی King Munmu ، که به عنوان بخشی از مقبره King Munmu آغاز شد ، باند پرواز را شامل می شود.

به گفته شهر گیونگجو ، ساخت تالار تاریخ دریایی برای پادشاه مونمو بزرگ در ماه مه در محوطه بسته مدرسه دبستان دایبن ، حدود 617 دایبون ری ، گامپو ایوپ ، گیونگجو سی آغاز می شود.

موزه تاریخ اقیانوس King Munmu قرار است در دسامبر 2023 در مقیاس دو طبقه با هزینه طراحی 11.2 میلیارد KRW در زمینی به مساحت 9102 متر مربع تکمیل شود.

مساحت کل 1748 مترمربع است و در طبقه اول آکادمی جوانان بزرگ Moonmu ، مدرسه دریایی Ocean ، یک مرکز تجربه ، کافه و دفاتر ، و در طبقه دوم امکانات مانند Moonmu Great Crown و Shilla Maritime Silk Road نصب شده است.

هنگامی که سالن تاریخی به پایان رسید ، شهر گیونگجو قصد دارد برنامه های مختلف مربوط به میراث فرهنگی دریایی سیلا ، مقبره پادشاه مونمو ، ایگئوندا و گامونساجی مربوط به Donghae-gu را اجرا کند.

شهر گیونگجو انتظار دارد که منطقه توکیو که در مقایسه با گردشگری داخلی فعال در اطراف مجموعه بومونت به حاشیه رانده شده است ، از طریق ساخت موزه تاریخ دریایی King Munmu فعال شود.

به طور خاص ، در حال انجام مراحل تغییر اداری نام تغییر Yanbuk-mion ، که محل مقبره پادشاه Munmu Dewang از Munmudewang-mion است ، میل به پروژه برای تقدیس مقبره آرامگاه انتظار می رود که شاه حل شود.

جو ناک یانگ ، شهردار گیونگجو گفت: “دستور کار میزگرد شهروندان گیونگجو ، که برای اولین بار در سال 2019 در گیونگجو برگزار شد ،” برنامه احیای جاذبه های گردشگری مقبره پادشاه مونمود در گیونگجو بود. ” وی توضیح داد که میزان علاقه به پادشاه مونمو بسیار بالا بود.

وی افزود: “من امیدوارم که با ساخت این تالار تاریخی ما را در مورد شاهکار و تاریخ پادشاه مونمو ، که به اتحاد سه کشور دست یافت ، و از طریق کره به عنوان پادشاه مونمو دوباره متولد خواهیم شد ، و ما امیدواریم که نقش مهمی در توسعه ساحل شرقی گیونگجو دارند. “

[ad_2]