ژانویه 27, 2021 By haminp 0

ترویج كامل قانون اقدامات ویژه در مورد انتقال و ثبت مالكیت املاك و مستغلات

[ad_1]

[군위타임뉴스=김이환 기자] ارتش گانوی اعلام کرد که قانون قانون اقدامات ویژه ای را برای ثبت انتقال مالکیت املاک و مستغلات و سایر موارد به طور جدی تبلیغ می کند. 」برای یک دوره دو ساله از 5 آگوست 2020 تا 4 آگوست 2022.

حوزه این قانون املاک و مستغلات ، املاک و مستغلات منتقل شده ، موروثی و املاک و مستغلات است که به دلیل اقدامات قانونی مانند فروش ، هدیه ، مبادله و غیره برای حفظ املاک ثبت نشده است. قبل از 30 ژوئن 1995 املاک و مستغلات در مرحله اجرا مستثنی هستند.

در صورت درخواست ثبت نام بر اساس این قانون ، یک گواهی تأیید باید از ارتش گرفته شود ، و گواهی باید با یک گواهی حداقل پنج نفر (حداقل یک حقوقی واجد شرایط) به بخش خدمات ملکی گارد نظامی ضمیمه شود. مشاور)

پس از دریافت درخواست ، در صورت عدم اعتراض پس از تأیید هدف از ضمانت ، اطلاع از هدف از درخواست و صدور تأیید به اشخاص علاقه مند ، مطالعه در محل و اطلاع دو ماهه ، تأیید صادر می شود و درخواست ثبت نام در کمیسیون نظامی.

به عنوان ماده ویژه این قانون اقدامات ویژه ، ضامن (وکیل) ممکن است از شخصی که مایل به گرفتن ضمانت است غرامت دریافت کند. بعلاوه ، شخصی که می نویسد یا ضمانت کاذب می دهد ممکن است به مجازات حبس کمتر از 1 سال و نه بیشتر از 10 سال یا جریمه های نقدی کمتر از 10 میلیون وون و بیش از 100 میلیون کسب شده یا به طور همزمان مجازات شود.

علاوه بر این ، جریمه های سهل انگاری در ثبت میانه موارد حذفیات و جریمه های طولانی مدت عدم ثبت نام اعمال می شود و قانون زمین کشاورزی و رفتار توسعه (تقسیم زمین) اعمال می شود.

[ad_2]