ژانویه 29, 2021 By haminp 0

“ترمز” برای ساخت تالار یادبود اقامتگاه دموکراتیک داژئون 3/8

[ad_1]

بنای یادبود اقامتگاه دموکراتیک 3 · 8 در پارک Dunjimi ، Dunsan-dong ، Seo-gu ، Daejeon

[대전타임뉴스=홍대인 기자] پروژه ساخت تالار یادبود اقامتگاه دموکراتیک 3 · 8 ، که شهر داژئون از سال 2000 به منظور حمایت از پروژه های یادبود برای روشن ساختن تاریخ دموکراسی 3 · 8 از آن حمایت می کند ، متوقف شده است.

داژئون سیتی پیشنهادی را برای “طرح مدیریت املاک مشترک” پیشنهاد نکرد ، که شامل پیشنهاد ساخت تالار یادبود اقامت دموکراتیک 3.8 در گزارش تجارت اصلی دفتر تمرکز خودگردان در سومین جلسه 256 امین استقلال اداری شورای شهر بود. کمیته داژئون در تاریخ 29 ام.

Im Jae-jin ، رئیس دفتر تمرکز خودمختار ، گفت: “ما سعی کردیم سالن یادبود اقامت 3.8 دموکراتیک را با احساس سرعت ارتقا دهیم ، اما به دلیل یک مشکل رویه ای به تأخیر افتاد.” تصمیم گرفت در یک شهر- تسهیلات برنامه ریزی. “

وی گفت: “من متاسفم که بعد از ترک این روند قادر به مقابله فعال با این موضوع نبودم.

در مورد سالن یادبود اقامت دموکراتیک 3.8 یونگ گو ، در صورت کاهش پارک Seonhwa ، شکایات از مردم محلی انتظار می رود و موضوع منطقه ای “کافه و خیابان فرهنگی” و مفهوم “آموزش در تاریخ دموکراتیزه کردن” مطابقت ندارد روند انتخاب سایت. وی گفت که باید مورد بازنگری قرار گیرد.

بر این اساس ، اعضای کمیته اداری شهر داژئون این عقیده را بیان کردند که درک آن دشوار است.

کیم جونگ اون ، یکی از اعضای شورای شهر داژئون ، گفت: “پیشنهاد ساخت سالن یادبود به دلایل بی تفاوت نمی تواند باشد.” وی گفت: “این پروژه قبلاً توسط وزارت ادار عمومی و امنیت و ایالت امتحان داده است. صندوق کاهش می یابد

وی تأکید کرد: “این پروژه ای است که باید هرچه سریعتر با توجیه کافی پروژه و امنیت خزانه داری ملی تبلیغ شود.”

در همین حال ، جنبش دموکراتیک در تاریخ 8 مارس ، همراه با Daegu 2 و 28 و Masan 3 و 15 ، یک رویداد تاریخی بود که به جنون انقلاب 4-19 تبدیل شد ، اما امتیاز مناسبی دریافت نکرد ، اما از نظر سرمایه گذاری مرکزی در نوامبر 2020. به عنوان یک فرصت ، امکان فراهم آوردن مکانی برای جشن کامل زندگی دموکراتیک در 8 مارس فراهم شد.

سالن یادبود Seonhwaseo نزدیک تالار تاریخ مدرن و معاصر (دفتر سابق استان چونگنام) در جونگ گو ، داژئون است ، با ارزش پروژه کل 15.6 میلیارد KRW (هزینه ملی 5.8 میلیارد KRW ، هزینه شهرداری 9.8 میلیارد KRW) و مساحت كل حدود 3000 متر مربع (1 زیرزمین و 4 طبقه روی زمین). برنامه ریزی شده است که به مقیاس ساخته شود و قرار است با یک سالن دائمی / برنامه ریزی شده نمایشگاه و یک سالن نمایش دیجیتال مناسب برای وضعیت Daejeon ، شهر علم تزئین شود.

[ad_2]