فوریه 3, 2021 By haminp 0

تدابیر جامعی را برای تعطیلات سال نو برای ایمنی کارکنان تعیین کنید

[ad_1]

[의성타임뉴스=남재선기자]Uiseong-gun (گونسو کیم جو سو) برنامه ای جامع برای تعطیلات سال نو میلادی در سال 2021 تهیه کرده است ، به طوری که ارتش می تواند از 11 فوریه تا 14 فوریه ، تعطیلات سال جدید قمری ، تعطیلات ایمنی را سپری کند.

ارتش برنامه ریزی کرده است تا با تهیه نقشه های دقیق در چهار زمینه ، همه تلاش ممکن را برای کمک به سربازان در گذراندن تعطیلات سال نو میلادی راحت و ایمن انجام دهد:

به طور خاص ، این تعطیلات سال نو میلادی یک هفته قرنطینه ویژه ای را برای سال جدید قمری برگزار می کند تا برای فوران مجدد کرونا 19 آماده شود و اقدامات قرنطینه ای با شدت بالا و بررسی عملکرد ویژه برای شرکت ها و تاسیسات در معرض خطر گسترش شیوع عفونت

علاوه بر این ، با بهره برداری از یک وضعیت مشترک متشکل از تیم های نظافت ، آب ، فاجعه ، حمل و نقل و پزشکی ، تصمیم بر این شد که بلافاصله با شکایات و شکایات ساکنان محلی رسیدگی شود ، ابتدا امنیت غیرنظامیان تأمین شود.

کیم جو سو ، رئیس Uiseong-gun ، گفت: “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا اقدامات جامعی را برای سال جدید قمری ترویج دهیم تا نیروهای نظامی بتوانند تعطیلات سال جدید قمری را با رعایت قوانین فردی قرنطینه و ایمن و خوش بگذرانند. تعیین فاصله از سایر افراد در جامعه. “لطفا برای جلوگیری از حرکت خودداری کنید و تعطیلات سال جدید قمری را به جای ملاقات با قلب خود سپری کنید.”

[ad_2]