ژانویه 25, 2021 By haminp 0

تحویل باشگاه روتاری Cheonan City و Cheonan Samgeori

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] بعد از ظهر 25 ، شهر Cheonan اعلام کرد که رئیس باشگاه روتاری کراسینگ Cheonan ، لی یونگ گپ ، و دبیرکل هام سوک جونگ مراسمی را برای تحویل کالاهای حمایت شده به خانواده های مشترک زندگی در Cheonan برگزار کرده اند. سالن شهر.

باشگاه روتاری Cheonan Samgeori در مجموع 4 میلیون مورد ون ، مانند تشک ، ماشین لباسشویی و تلویزیون به خانواده های شهرداری اهدا کرد. کالاهای تحت حمایت از طریق بنیاد رفاه شهر Cheonan در چهار خانوار مشترک زندگی در ساختمان شناسایی و به آنها سپرده می شود و به کودکان ساکن در خانه های مشترک زندگی تحویل داده می شود.

به گفته روتاری سیتی ، کلوپ Cheonan Samgeori سازمانی داوطلبانه است که پروژه هایی برای مشارکت فعال اجتماعی در داخل و خارج از کشور مانند برنامه های بورس تحصیلی ، خدمات تعمیرات منزل ، یک کمپین بین المللی ریشه کن فلج اطفال و پشتیبانی از مدارس فیلیپین را انجام می دهد.

رئیس جمهور لی یونگ گی گفت: “کودکان آینده ما هستند. “ما تلاش خود را برای کمک به کودکان نیاز به حفاظت در منطقه خود تا جایی که بتوانیم به آنها کمک کنیم ادامه خواهیم داد.”

شهردار پارک سنگ دون گفت: “من می خواهم از رئیس باشگاه روتاری چونان سامگوری برای تهیه مواد مورد نیاز برای فرزندان پذیرفته شده در خانواده های شهرداری تشکر کنم. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که کودکان وارد تسهیلات می توانند زندگی راحتی داشته باشند. ”

[ad_2]