فوریه 3, 2021 By haminp 0

تجهیزات اطفا حریق در اختیار تأسیسات عمومی مانند خدمات آتش نشانی داژئون و حزب شهروندان سالخورده قرار می گیرد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] سازمان آتش نشانی داژئون اعلام کرد که تجهیزات آتش نشانی را در نیمه اول سال جاری به 828 مرکز عمومی مانند سالن های روستایی ، خانه های سالمندان و مراکز ملی و عمومی کودکان برای جلوگیری از آسیب های انسانی و مالی ناشی از آتش سوزی ارائه می دهد.

تجهیزات پشتیبانی برای اطفا حریق یک کپسول آتش نشانی کلاس K است ، که در صورت آتش سوزی روغن پخت و پز (روغن سرخ شده) ، یک ردیاب زنگ هشدار دهنده که فقط وقوع آتش سوزی را تشخیص داده و هشدار می دهد و یک هشدار نشت گاز که تشخیص می دهد ، قابل تنظیم است. و نشت گاز را هشدار می دهد.

اهداف نگهداری انتخاب شده اند ، به جز مواردی که باید مطابق با قوانین حفاظت از آتش برای هر مرکز نصب شوند.

علاوه بر این ، کپسول های آتش نشانی کلاس K مجهز به دستگاه عملکرد صوتی هستند که نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی را بیان می کند و یک آشکارساز نوع هشدار جداگانه با نشانگرهای دیداری تا حدی نگهداری می شود تا افراد دارای کم شنوایی از وقوع آتش سوزی مطلع شوند.

از طرف دیگر ، تعمیر و نگهداری تجهیزات اطفا حریق باید مطابق با “مصوبه پشتیبانی از نصب شهر بزرگ Daejeon (که از 14 آگوست 2020 به اجرا درآید)” که توسط رئیس جمهور Hong Yong-Wong آغاز شده است نصب شود. ) کمیته خودمختاری اداری شورای شهر داژئون.

یک مقام آتش نشانی گفت: “طی پنج سال گذشته ، آتش سوزی ناشی از بی احتیاطی بیش از 52٪ از عوامل احتراق را تشکیل داده است ، و آموزش ایمنی در برابر آتش به دلیل بی احتیاطی و عوامل الکتریکی مانند پخت و پز و ته سیگار نیز ارتقا یافته است ، برای ایجاد یک محیط امن برای افراد آسیب پذیر وی گفت: “من تمام تلاشم را می کنم تا بهترین کار را انجام دهم.”

[ad_2]