فوریه 5, 2021 By haminp 0

تایر Hankook Tire در سال 2020 به فروش 6454 میلیارد KRW و سود عملیاتی 6284 میلیارد KRW دست یافت!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Hankook Tire & Technology Co.، Ltd. (مدیر عامل شرکت So-il Lee ، از این پس Hankook Tire نامیده می شود) ، شرکت تایر پیشرو در جهان ، 6454 میلیارد KRW فروش و 6284 میلیارد KRW سود عملیاتی بر اساس نتیجه تجارت تلفیقی در سراسر جهان در سال 2020 داشته است.

فروش تایرهای هانکوک به دلیل کاهش تقاضای جهانی به دلیل ویروس کرونا ویروس -19 (COVID-19 ، از این پس به عنوان کرونا 19) به طور سالانه در حال کاهش است ، اما سود عملیاتی آن سالانه 15.5 increased افزایش یافته است ، رشد کیفی. به طور خاص ، فروش لاستیک برای اتومبیل های اینچ بالا بالای 18 اینچ حدود 35٪ است که 3٪ بیشتر به صورت سالانه است که منجر به نتایج مطلوبی می شود.

این افزایش سود عملیاتی ناشی از افزایش فروش تایرهای یدکی در مناطق بزرگ مانند اروپا و آمریکای شمالی بود که سودآوری بالایی داشتند و همچنین افزایش فروش تایرهای اینچ بالا و افزایش سودآوری به دلیل تثبیت قیمت مواد اولیه.

این عملکرد از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا براساس بالاترین سطح فناوری جهانی و کیفیت رقابت ، علی رغم رکود اقتصادی ناشی از کرونا 19 ، بنا شده است.

در نیمه اول سال 2020 ، Hankook Tire با تمام تلاش این شرکت برای غلبه بر بحران ، به کار غیرقانونی خود ادامه داد ، حتی در شرایطی که کاهش سود به دلیل کاهش شدید تقاضای جهانی برای لاستیک اجتناب ناپذیر بود. از نیمه دوم سال که اثرات کرونا 19 تا حدی کاهش یافت ، این پتانسیل را برای بهبود سریع سود بر اساس افزایش فروش تایر در مناطق بزرگ نشان داده است.

به طور خاص ، فروش تایرهای یدکی نیز در سه ماهه چهارم سالانه در اروپا و آمریکای شمالی افزایش می یابد. علاوه بر این ، فروش تایرهای جدید و یدکی در چین افزایش یافته و فروش تایرهای 18 اینچی یا بزرگتر اینچ بالا حدود 40 درصد بوده است که 12 درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است.

در سال 2020 ، هانکوک تایر بالاترین امتیاز را در آزمون مقایسه تایر مجلات اتومبیل که در کشورهایی مانند آلمان و انگلستان انجام شده و “پرفروش ترین سال 2020” اعلام شده توسط پلت فرم تجارت الکترونیکی اروپا “Tire24” بر اساس مصرف کننده گزارش داده است. پژوهش. مارک ”برای لاستیک های تمام فصل ، لاستیک های تابستانی و زمستانی.

علاوه بر این ، قرارداد تهیه لاستیک برای اتومبیل های جدید با تولید کنندگان کلاس اول اتومبیل مانند اولین ماشین الکتریکی خالص پورشه تایکان ، مدل برتر سری Q QRS Q8 ، عملکرد فوق العاده آئودی منعقد شده است. سدان کوپه ‘RS7 Sportback’ و ماشین فوق العاده ‘RS6 Abant “. از طریق گسترش مداوم مشارکت ها ، وضعیت برند درجه یک بیشتر تقویت شده است.

با این حال ، کارخانه های کره (Daejeon Plant & Geumsan Plant) به دلیل تنظیم روزهای کاری ناشی از کاهش عرضه جهانی به OE ، تولید را 9٪ نسبت به سال قبل کاهش دادند. با کاهش تعداد روزهای کاری ، فروش و سود عملیاتی کارخانه کره کاهش یافت و از آسیب های ناشی از کرونا 19 به طور کامل جلوگیری نشد.

در سال 2021 ، هنگامی که کره و شرکت گروه (گروه تایرهای Hankook Tire) 80 امین سالگرد خود را جشن می گیرد ، Hankook Tire یک ردیف برتر جهانی است مانند گسترش فروش لاستیک های اینچ بالا در بازارهای بزرگ ، تهیه دستگاه های اصلی برتر و استقراض از بازار برق. با بیش از 7 تریلیون فروش. ما به عنوان یک شرکت قصد داریم ارزش برند را بیشتر افزایش دهیم. علاوه بر این ، این شرکت قصد دارد با بهینه سازی سبد محصولات متنوع مبتنی بر رقابت با کیفیت و بهینه سازی استراتژی های توزیع برای هر منطقه خارج از کشور ، یک ساختار رشد پایدار را حفظ کند.

[ad_2]