ژانویه 19, 2021 By haminp 0

تایر Hankook از طریق همکاری تجاری با نرم افزارهای قابل جابجایی سرعت انتقال دیجیتال را افزایش می دهد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Hankook Tire & Technology Co.، Ltd. (مدیر عامل شرکت So-il Lee ، از این پس Hankook Tire نامیده می شود) ، شرکت تایر پیشرو در جهان ، با معرفی یک پلت فرم پیشرو برای تجزیه و تحلیل داده ها برای نسل بعدی شرکت های اطلاعاتی ، Tableau Software ، سرعت تحول دیجیتال را تسریع می کند. دارند.

هانکوک تایر به عنوان یک شرکت فناوری نوآور ، رهبر انقلاب 4 صنعتی ، برنامه تجزیه و تحلیل تجارت جهانی Tablo Software را برای ارتقا capabilities قابلیت های دیجیتالی خود و در نتیجه تقویت نوآوری دفتر دیجیتال با تجهیز یک سیستم عامل تجزیه و تحلیل مبتنی بر داده ، معرفی کرد. .

Tableau یک پلت فرم تجزیه و تحلیل داده است که به کاربران اجازه می دهد با تجسم آنها ، انواع مختلف داده ها را به راحتی و راحت تجزیه و تحلیل کنند. این باعث بهبود راحتی کاربر و بهبود ابزار تجزیه و تحلیل بصری شده است. شما می توانید بصورت شهودی داده ها را از طریق کلیک ماوس ، کشیدن و رها کردن و … جمع آوری و یکپارچه کنید بدون اینکه یاد بگیرید چگونه از برنامه های پیچیده یا کلمات حساب استفاده کنید ، و به راحتی می توانید DB های پیچیده مانند یک نمودار یا نمودار را با چندین عملیات تجسم کنید.

Hankook Tire از هیئت مدیره برای تجارت ، امور مالی ، فروش ، محصولات ، تولید ، مدیریت تولید و کارهای تحقیقاتی در دفاتر جهانی خود استفاده می کند. این یک پایگاه داده مختصر با استاندارد سازی داده ها و شاخص های مدیریت ایجاد کرد تا به سرعت و به آسانی داده های پراکنده در جهان را شناسایی و سریع تصمیم گیری کند. بر این اساس ، می توان بار تجزیه و تحلیل و گزارش دهی را به حداقل رساند و زمان بیشتری را برای کار استخراج بینش های با ارزش از دیدگاه تجاری سرمایه گذاری کرد.

بعلاوه ، این امر امکان پاسخگویی فوری و ایجاد نیازهای مختلف از جمله درخواست بازبینی و بهبود توسط بخش بازرگانی را فراهم کرد. در حقیقت ، پس از ایجاد یک مدل نمونه اولیه برای نوشتن یک گزارش استاندارد ، بیش از 75 درصد از دوره توسعه قبل از استفاده نهایی کوتاه می شود.

تایر Hankook ، که تلاش های مختلفی را برای هدایت صنعت روزافزون صنعت تایر در جهان انجام می دهد ، قصد دارد با بهبود قابلیت های دیجیتالی و همچنین نوآوری در روش کار ، موقعیت خود را به عنوان یک برند کلاس جهانی تقویت کند.

در همین حال ، تایر Hankook همچنان به تلاش های مختلف برای هدایت دوران تحول دیجیتال ادامه می دهد ، که به عنوان محرک اصلی انقلاب چهارم صنعتی توجهات را به خود جلب کرده است. ما یک “سیستم طراحی مجتمع مجازی (VCD)” ، یک مدل برای پیش بینی خصوصیات تایر با استفاده از هوش مصنوعی و یک فرایند تأیید خودکار که ترکیبی از سنسورهای دیجیتال است و آن را در فرآیند تولید معرفی کرده است ، ایجاد کرده ایم.

علاوه بر این ، ما از طریق یک پروژه مشترک با SK Planet “راه حل پیش بینی و شناسایی خطر جاده” را ایجاد کردیم و “مرکز دیجیتال برای نوآوری در آینده” را برای تحقیقات مشترک در زمینه فناوری های آینده با KAIST ایجاد کردیم. پس از امضای توافق نامه ، این قرارداد بر ایجاد فرصتهای نوآورانه تحقیق و توسعه و فرصتهای فن آوری دیجیتال از طریق تحول دیجیتال تمرکز دارد.

[ad_2]