ژانویه 27, 2021 By haminp 0

تایر Hankook ، با همکاری استارت آپ های نوآور فناوری ایالات متحده ، توسعه لاستیک های هوشمند را تحریک می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Hankook Tire & Technology Co.، Ltd. (مدیر عامل شرکت Soo-il Lee و Hankook Tire) ، شرکت تایر پیشرو در جهان ، شرکت Revvo Technologies ، استارت آپ تایر هوشمند واقع در دره سیلیکون آمریکا و Junkking ، شرکت پیشرو دفع زباله های زیست محیطی در آمریکای شمالی را راه اندازی می کند. (Junk King) ”در حال انجام یک پروژه آزمایشی برای توسعه تایرهای هوشمند است

این پروژه گل سرسبد Revo در سری لاستیک های کامیونی و اتوبوسی SmartFlex است که با مارک های برتر مانند OET (لاستیک تجهیزات اصلی) با مصرف سوخت بالا و ویژگی های رانندگی عالی تحویل داده می شود. فناوری و ابزار تجزیه و تحلیل داده ها.

Hankook Tire و ‘Revo’ Advanced Tire Detection Platform پس از نصب Junk King بر روی کامیون هایی که در کالیفرنیا ، ایالات متحده کار می کنند ، از طریق سنسور مخصوصی که داخل لاستیک قرار داده شده ، اطلاعات تایر را در زمان واقعی جمع آوری می کند. عملکرد ، تعمیر و نگهداری و فاصله بهینه سازی ، هشدار در زمان واقعی و غیره ، و به بهبود ایمنی ، عملکرد و زمان رانندگی کمک می کند.

تا همین اواخر ، زمانی که سیستم های مخابراتی یا مدیریت عملکرد برای کنترل عملکرد کامیون ها و اتوبوس ها به طور گسترده استفاده می شد ، روش های زیادی برای بررسی وضعیت لاستیک ها توسط اپراتور وجود نداشت. تایر Hankook در حال تحقیق در مورد روشی برای به دست آوردن و تجزیه و تحلیل اطلاعات تایر در زمان واقعی ، با استفاده از داده های تایر بین سفرها برای افزایش توانایی توسعه فناوری های تایر و راه حل های مدیریت خودرو است. انتظار می رود از طریق این همکاری با Revo ، توسعه تایرهای هوشمند سرعت بیشتری بگیرد.

در همین حال ، در آوریل سال 2020 ، Hankook Tire با UbiFirst Daewon ، شرکت پیشرو محلی کنترل وسایل نقلیه کشور ، برای ایجاد یک سیستم همکاری تجاری و گسترش خدمات مدیریت وسایل نقلیه بزرگ مبتنی بر داده بزرگ ، یک یادداشت تفاهم نامه (MOU) امضا کرد. انقلاب صنعتی چهارم. ، ما تلاش های مختلفی را برای توسعه فناوری تایر و راه حل های مدیریت خودرو با استفاده از داده های زمان واقعی انجام می دهیم.

علاوه بر این ، از طریق یک پروژه مشترک با SK Planet ، ما یک راه حل برای پیش بینی و تشخیص خطرات جاده ای توسعه دادیم و توافق نامه ای را با KAIST برای ایجاد “مرکز دیجیتال برای نوآوری در آینده” برای تحقیق مشترک در مورد فن آوری های آینده امضا کردیم. این برنامه بر ارائه تحقیق و توسعه نوآورانه (R&D) و قابلیت های فناوری دیجیتال از طریق تحول دیجیتال متمرکز است.

[ad_2]