فوریه 3, 2021 By haminp 0

تالار مدنی Andong تهیه یک فضای فرهنگی امن برای شهروندان از طریق قرنطینه کامل ~

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]مرکز مدنی Andong تمام تلاش خود را برای مدیریت پیشگیری از COVID-19 انجام می دهد تا یک فضای فرهنگی امن و راحت برای شهروندان فراهم کند.

برای قرنطینه در سالن Civic در سال 2021 ، هزینه قرنطینه ویژه 10 میلیون وون پیش بینی شده است و قرنطینه کرونا 19 قبل و بعد از رویداد انجام می شود ، و تمام تلاش برای جلوگیری از گسترش تاج.

علاوه بر این ، از سال گذشته برگزارکننده برنامه برای جلوگیری از کرونا 19 برنامه پیشگیری از قرنطینه را ارائه داده است و با مشورت با ستاد مبارزه با ایمنی و ایمنی و مرکز بهداشت عمومی ، یک بررسی گرمایی در ورودی سالن کنسرت ایجاد کرده و سپس کتاب مهمان معرفی کرد تماس امنیتی (080-215-8841) باز است بنابراین می توانید برای بازدید از سالن Daedong با تلفن همراه ثبت نام کنید.

به طور خاص ، از سومین شیوع ویروس کرونا در نوامبر گذشته ، به عنوان اقدامی با شدت بالا در خارج از فاز فاصله اجتماعی دولت ، مأمورین اجرایی و اجرایی ساکن در منطقه شیوع کرونا طی 7 روز باید تأیید منفی PCR (تاج) را ارائه دهند.

در همین حال ، مرکز مدنی Andong در سال 1993 با مساحت 6192 متر مربع (1 سطح زیرزمین و 3 سطح زمین) با 746 صندلی برای سالن Yeongnam و 400 صندلی برای سالن Nakdong افتتاح شد و به طور متوسط ​​140 رویداد در سال برگزار می کند. 80 آموزش و غیره.) اگرچه سال گذشته توسط کرونا 19 بسیار مورد توجه قرار گرفت ، اما به دلیل پخش کرونا 19 ، برنامه ها و نمایش ها لغو شدند و بعد از ماه مه به دلیل محدودیت های استفاده ، این رویداد به 26 بار در سال کاهش یافت. به مرحله فاصله اجتماعی رسیده است و تلاش شده است اقدامات مدیریت قرنطینه انجام شود.

یک مقام مسئول شهر آندونگ گفت: “ما مرکز مدنی آندونگ را به یک فضای فرهنگی برای بازدید شهروندان با صلح و آرامش از مرکز مدنی اندونگ تبدیل خواهیم کرد ، با رعایت کامل قوانین قرنطینه برای محرومیت اجتماعی ، مانند ماسک زدن ، شستن دست و نشستن در مخاطبان ”

[ad_2]