ژانویه 7, 2021 By haminp 0

تئاتر توییتر آقای ترامپ یا درست قبل از یخ زدن به پایان می رسد دو ارسال: اخبار J-CAST

[ad_1]

رئیس جمهور آمریکا ، ترامپ ، که ادعا می کند انتخابات در جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به سرقت رفته است ، بودجه پخش مرحله آخر را از دست داد. حامیان رئیس جمهور ترامپ در حالی که آرا votes کنگره شمارش می شد قبل از طلوع 7 ژانویه 2021 (به وقت ژاپن) به ساختمان پارلمان حمله کردند. در حالی که پلیس برای از بین بردن گلوله های اشک آور از آن استفاده می کرد ، موقتاً پایتخت تعطیل شد.

آقای ترامپ در توئیتر خود نوشت: “خشونت ایجاد نکنید” اما توییتر حساب آقای ترامپ را موقتاً معلق کرد. این به این دلیل است که آقای ترامپ درست قبل از یخ زدن از ویدئوها و توییت ها برای ادعای انتخابات تقلبی استفاده کرده است. پیش از این ، در توییت های آقای ترامپ اخطاری مبنی بر “تقلب در انتخابات” وجود داشت ، اما می توان با کلیک روی پیوند “نمایش” در اخطار ، محتوا را مشاهده کرد. توییتر پس از آنکه آقای ترامپ همچنان بر “تقلب در انتخابات” اصرار ورزید ، بدون نشان دادن دلایل خاصی برای حمله به پارلمان ، واکنش خود را افزایش داده است.

  • حساب رئیس جمهور ترامپ درست قبل از مسدود شدن آن.

    حساب رئیس جمهور ترامپ درست قبل از مسدود شدن آن. “انتخابات مقدس و پیروز” ادعا می کند که “خیلی راحت سرقت می شود”. در حال حاضر ، این توییت قابل مشاهده نیست

  • حساب رئیس جمهور ترامپ درست قبل از مسدود شدن آن.

در ابتدا فقط خواستار آرامش شدم

منشأ این مشکل سخنرانی آقای ترامپ در هنگام تجمع بود و از طرفدارانش خواست تا به پایتخت نشین بروند. آقای ترامپ در ساعت 4:38 بعد از ظهر بود که هواداران یک محافظ پلیس را شکستند و حدود ساعت 4 بعد از ظهر به پایتخت حمله کردند.

“لطفاً از پلیس پارلمان و اجرای قانون حمایت کنید. آنها در کنار ما هستند. من می خواهم که آنها صلح جو باشند.”

با ندای صلح یک توییت ارسال کنید. در ساعت 5:13 ،

“من از همه افراد در كاپیتول می خواهم كه صلح را حفظ كنند. خشونت نداشته باشید. به یاد داشته باشید ، ما طرف قانون و نظم هستیم. به قانون و پلیس احترام بگذارید.”

تماس گرفتم.

[ad_2]