ژانویه 7, 2021 By haminp 0

تأثیر “فوق العاده جمع و جور EV” تویوتا 1.65 میلیون ین “استراتژی دولت” به عنوان یک عقب ارزیابی می شود: J-CAST News

[ad_1]

تویوتا موتور ماشین الکتریکی فوق العاده جمع و جور (EV) “C + pod” را تولید کرده و فروش محدودی را به شرکت ها و دولت های محلی در دسامبر سال 2020 آغاز کرده است. ادعا می شود که تا سال 2022 به مصرف کنندگان فروخته خواهد شد.

همچنین در ماه دسامبر ، دولت “استراتژی رشد سبز” را برای كاهش انتشار داخلی گازهای گلخانه ای مانند دی اکسید كربن (CO2) به تقریباً صفر تا سال 2050 اعلام كرد. در مورد اتومبیل ها ، این شركت اعلام كرد كه همه اتومبیل های جدید را به فروش خواهد رساند ، از جمله اتومبیل ، ماشین الکتریکی مانند اتومبیل برقی (EV) و اتومبیل هیبریدی (HV) تا اواسط دهه 2030 و فروش وسایل نقلیه موتوری را به صفر می رساند.

  • تویوتا اعلام کرد

    تویوتا “C + pod” را اعلام کرد

  • داخلی از

    فضای داخلی “C + pod”

  • تویوتا اعلام کرد
  • داخلی از

“شهر سواری” عمدتا ، نه مسافت های طولانی

تویوتا در واکنش به این سیاست دولت از راه اندازی Seapod خبر داد. به ویژه در رسانه ها ، چندین گزارش وجود دارد که تبدیل EV به وسایل نقلیه سبک را دشوار می داند ، زیرا این امر قیمت را افزایش می دهد. به نظر می رسد تویوتا با راه اندازی خودروهای برقی فوق العاده جمع و جور در صدد رفع این نگرانی ها است.

Seapod 2490 میلی متر طول ، 1290 میلی متر عرض و 1550 میلی متر ارتفاع دارد که یک اندازه جمع و جورتر از وسایل نقلیه سبک امروزی است. تویوتا آن را “بسیار جمع و جور” توصیف می کند زیرا کوچکتر از وزن سبک است.

ظرفیت نشستن دو نفر است که نصف چهار مسافر سبک است و محفظه چمدان نیز محدود است. به دلیل طول و عرض کلی ناچیز ، ایمنی در برخورد یک مشکل است ، اما تویوتا “مطابق با استانداردهای ایمنی تازه تنظیم شده برای تحرک فوق العاده جمع و جور ، بر اساس استانداردهای ایمنی برای اتومبیل ها و در موارد بعید. در آماده سازی برای یک تصادف ، ما برای ایمنی در برابر برخورد از همه جهات. “

ظرفیت باتری لیتیوم یون ، که نگران کننده EV است ، فقط 9.06 کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) است ، اما محدوده مسیری که می توان با یک بار شارژ کامل انجام داد 150 کیلومتر است (حالت WLTC) ، که برای باتری. .. این احتمالاً به این دلیل است که به دلیل کم بودن ظرفیت باتری ، وزن ماشین در 670 کیلوگرم نسبتاً پایین نگه داشته شده است.

با این حال سرعت Seapod 60 کیلومتر در ساعت است و نمی تواند در بزرگراه ها رانندگی کند. بنابراین ، محاسبه فاصله کروز نیز در حالت WLTC است که شامل بزرگراه نمی شود.

با مسافت پیموده شده 150 کیلومتر ، تویوتا توضیح می دهد که می توان روزانه در آرامش از آن استفاده کرد. اگر به یک اتومبیل EV فوق العاده جمع و جور مانند Seapod به عنوان مسافر اختصاص داده شده به رانندگی در شهر فکر می کنید ، چند بار نیست که روزانه 150 کیلومتر برای خرید یا رفت و آمد در محل کار می دوید و می توانید روزانه از آن استفاده کنید یا چندین بار در هفته به عنوان تلفن هوشمند شارژ کنید. به سختی مشکلی پیش خواهد آمد.

اتومبیل با موتور بنزینی نه تنها برای رانندگی در شهر ، بلکه همچنین برای مسافرت در بزرگراه ها مانند تعطیلات نیز قابل استفاده است. از این نظر ، Seapod به سبک اتومبیل سبک نیست و باید مشترک باشد.

[ad_2]