فوریه 4, 2021 By haminp 0

بیمارستان دانشگاه ملی چونگنام ، بخش پرستاری ، از روی عشق برای کمک به همسایگان در سال جدید قمری برنج اهدا کرد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در بخش چهارم پرستاری در بیمارستان دانشگاه ملی Chungnam (مدیر Soon-Seon Park) از مرکز رفاه اداری در Daesang-dong ، Jung-gu ، Daejeon و مرکز رفاه اداری در Munhwa 1-dong بازدید کرد و 900 کیلوگرم از آن را واریز کرد. برنج.

900 کیلوگرم برنج سفید سپرده شده در مرکز رفاه اداری Daesang-dong و مرکز رفاه اداری Munhwa 1 dong به 90 خانوار از خانواده های تک والدی کم درآمد در اتاق خونگرم پرستاران تحویل داده می شود.

مدیر پرستار سان پرستار سان گفت: “من امیدوارم که امیدوارم همسایگان مبتلا به کرونا 19 بتوانند تعطیلات گرم خود را بدون بیگانگی قبل از سال نو قمری بگذرانند.

پرستاران در بیمارستان دانشگاه ملی Chungnam دو بار در سال قبل از تعطیلات Chuseok و Lunar کمک های مالی جمع می کنند و به طور مرتب برنج سفید را که 17 سال برای همسایگان نیازمند آماده کرده اند اهدا می کنند.

علاوه بر این ، با بهبود سلامت مردم محلی و فعالیت های مختلف داوطلبانه ، ما عشق به همسایگان خود را تمرین می کنیم و به توسعه جامعه محلی کمک می کنیم و از شیوع بیماری محلی ، مانند بستری شدن در بیمارستان و معالجه بیماران تأیید شده در دژئون و مناطق همسایه مانند بیمارستان ملی COVID-19. من تمام تلاشم را برای تو خواهم کرد

[ad_2]