فوریه 1, 2021 By haminp 0

بیمارستان خیابان داژئون مری ‘درمان کانال های دندانپزشکی ارزیابی مناسب’ 100 امتیاز!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] بیمارستان دانشگاه کاتولیک داژئون سنت ماری (یونگ-نام کیم ، رئیس بیمارستان) در “اولین ارزیابی از مناسب بودن درمان کانال ریشه دندانپزشکی” که توسط سرویس بررسی و ارزیابی بیمه سلامت برای اولین بار انجام شد ، نمره کامل 100 را دریافت کرد. زمان در زمینه دندان.

ارزیابی کفایت درمان ریشه برای موسسات پزشکی در سراسر کشور انجام شد که از اکتبر 2018 به مدت 6 ماه بیماران مبتلا به درمان کانال ریشه بالای 18 سال را درمان کرده اند.

درمان کانال ریشه دندان روشی است که در هنگام آسیب بافت پالپ و نوک آن به دلیل التهاب لثه ، بیماری پریودنتال ، پوسیدگی دندان و غیره ، به عنوان یک وضعیت طبیعی دندان عمل می کند و یک درمان مهم برای بهبود کیفیت زندگی است. دندانها. بیماران

بیمارستان دانشگاه کاتولیک داژئون مری در تمام عناصر فرآیند و نتایج از جمله rate میزان تابش قبل از درمان کانال ریشه △ میزان کمتر از 5 شستشوی کانال ریشه rate میزان تابش پس از پر شدن کانال ریشه channels کانال های میزان درمان کانال ریشه و غیره نمره کاملی دریافت کرد.

یونگ-نام کیم ، مدیر Daejeon St. مری گفت: “با توجه به افزایش مستمر تعداد بیماران نیازمند ریشه دندان به دلیل افزایش جمعیت ، ارزیابی کفایت نیز برای اولین بار در زمینه دندانپزشکی معرفی شد. من به آن کمک خواهم کرد “

[ad_2]