فوریه 1, 2021 By haminp 0

بیایید در Daejeon یک آبگرمکن گرم محیط زیست نصب کنیم!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار Hee Tae-jung) در تاریخ 1 اعلام کرد که پروژه ای را برای حمایت از هزینه های نصب دیگهای کم NOx (低 + NOx) برای خانه ها به عنوان بخشی از کیفیت هوا و اقدامات کاهش پودر ریز تهیه می کند.

دیگ بخار کم NOx یک دیگ بخار است که انتشار اکسیدهای نیتروژن را که یک آلاینده هوا است ، 88 88 در مقایسه با دیگهای معمولی کاهش می دهد و می تواند محیط را بهبود بخشد و راحتی زندگی شهروندان را تقویت کند ، زیرا این امر می تواند اثر افزایش حرارتی را ببیند کارایی 12٪

Daejeon City قصد دارد 2.4 میلیارد دلار کسب شده در سال جاری برای تأمین 6000 وسیله نقلیه به ازای هر وسیله نقلیه به شهروندان ، 200000 درآمد به ازای هر وسیله نقلیه و 2،000 وسیله نقلیه برای هر وسیله نقلیه برای ذی نفعان و طبقه دوم طبق قانون ملی مواد غذایی اساسی ، 600000 درآمد به ازای هر وسیله نقلیه سرمایه گذاری کند.

علاوه بر این ، اهداف پشتیبانی مالکان خانه ها و ساختمانهای مستقر در داژئون یا مستاجرانی است که از طرف مالک به آنها تفویض شده است ، که یک دیگ بخار مشترک قدیمی را با دیگ بخار کم انتشار برای یک خانه با مارک زیست محیطی جایگزین یا نصب می کنند.

دوره درخواست از 17 فوریه تا 10 دسامبر است ، اما پشتیبانی با اتمام بودجه پایان می یابد. روش درخواست بدین صورت است که متقاضی قرارداد خرید با یک تأمین کننده دیگ بخار را امضا می کند ، مانند نمایندگی های دیگ بخار یا شرکت تأسیسات ، به تأمین کننده سفارش می دهد یا مستقیماً درخواست کمک هزینه را ارائه می دهد. می توانید آن را به صورت حضوری یا از طریق پست به بخش محیط زیست هر بخش از این بخش ارسال کنید.

جزئیات مانند فرم درخواست و اسناد مورد نیاز در صفحه “صفحه اصلی Daejeon City – اطلاعات اداری – اتاق اطلاعات عمومی – بولتن عمومی (اطلاعیه) – اطلاعیه” منتشر شده است.

ایم موک ، رئیس اداره محیط زیست و سبزیجات در داژئون گفت: “دیگ بخار کم Nox نه تنها می تواند کیفیت هوا را بهبود بخشد ، بلکه باعث کاهش هزینه های سوخت نیز می شود.” امیدوارم که شهروندانی که قصد تعویض دیگهای قدیمی را دارند نشان دهند علاقه مند شوید و شرکت کنید. “

[ad_2]