ژانویه 7, 2021 By haminp 0

بیانیه اضطراری ، مغازه های آشنا ما … نفوذ زیادی غیر از خوردن و آشامیدن: اخبار J-CAST

[ad_1]

در 7 ژانویه 2021 ، دولت اعلامیه اضطراری را به سه بخش توکیو ، سایتاما ، چیبا و کاناگاوا ، که ویروس کرونا ویروس جدید در آنجا گسترش یافته است ، دوباره صادر کرد. این دوره از 8 تا 7 فوریه است.

پس از اعلامیه ، مشاغل متمرکز بر خدمات مشغول پاسخگویی هستند.

  • نخست وزیر یوشی سوگا (عکس در 4 دسامبر سال 2020)

    نخست وزیر یوشی سوگا (عکس در 4 دسامبر سال 2020)

  • نخست وزیر یوشی سوگا (عکس در 4 دسامبر سال 2020)

لغو “پیش فروش” سینما و بلیط

در یک کنفرانس مطبوعاتی در هفتم ، نخست وزیر یوشی سوگا گفت که دولت درخواست کرده است (1) کاهش ساعت کار رستوران تا ساعت 20:00 (2) کاهش تعداد کارگران از راه دور 70 درصد (3) ، بدون نیاز بعد از ساعت 20:00. از رفتن ناگهانی خودداری کنید (4) محدود کردن دسترسی به رویدادهایی مانند تماشای ورزش و کنسرت.

رستوران تا ساعت 19:00 پذیرایی می کند و اگر درخواست شما را قبول نکنید ، مقامات محلی می توانند نام رستوران را اعلام کنند. حداکثر 1.8 میلیون ین در ماه به فروشگاه تعلق می گیرد. این رویداد به 5000 نفر محدود شد و از آنها خواسته شد که از خوردن و آشامیدن در محل خودداری کنند. هیچ مجازاتی در سطح درخواست وجود ندارد. اقدامات مستقل از هر دولت محلی نیز برنامه ریزی شده است.

بسیاری از شرکت ها قبلاً پاسخ خود را اعلام کرده اند و در رستوران ها ، میخانه هایی مانند CoroWide و Watami تصمیم گرفته اند که ساعت کاری خود را کاهش دهند یا مشاغل خود را موقتاً تعطیل کنند.

یک سوپرمارکت ناروکی ایشی ، در مدت زمان کوتاهی برخی فروشگاه ها را افتتاح کرد.

سینماهایی مانند TOHO Cinemas و United Cinema پیش فروش بلیط تئاتر در کلان شهر توکیو را متوقف می کنند و فقط بلیط های همان روز را می فروشند.

・ کارائوکه مانکینکو تصمیم گرفت ساعات کاری برخی فروشگاه ها را کاهش دهد. برای جزئیات بیشتر ، به هر فروشگاه بروید.

・ برخی از اجراها و اجراهای زنده لغو ، به تعویق افتاده یا به پخش مستقیم و بدون مخاطب تغییر یافته اند.

・ بعضی از فروشگاه های Sogo / Seibu ، فروشگاه بزرگ Tokyu ، Lumine و Parco در ساعت 20:00 قبل از برنامه تعطیل می شوند.

Disney توکیو دیزنی لند و دریای دیزنی ساعت 20:00 ، یک ساعت زودتر از پایان ژانویه به پایان می رسد. Sanrio Puroland نیز ساعت 5:00 بعد از ظهر ، دو ساعت قبل از تعطیلات تا پایان ژانویه به پایان می رسد.

برخی از دانشگاه ها مانند دانشگاه ریکیو و دانشگاه هنر تاما برخی از کلاس های خود را به صورت آنلاین تغییر داده اند.

اصرار بر تعطیلی همزمان مدارس نداشته باشید.

of از 16 ژانویه ، آزمون پذیرش عمومی در دانشگاه “ما تعدادی آزمون اضافی ایجاد کرده ایم تا به مواردی بپردازیم که نمی توانیم در این آزمون شرکت کنیم. ما قصد داریم تعداد روزها را افزایش دهیم. “آزمون انتخاب فردی نیز توسط وزارت آموزش و پرورش انجام می شود. از هر دانشگاه می خواهد تدابیری را برای مجاز بودن امتحانات انتقالی در روز دیگر اتخاذ کند و امتحانات اضافی در بیش از 90٪ دانشگاه ها برگزار می شود. “

・ به تعویق انداختن یا لغو مراسم بزرگسالان

[ad_2]