فوریه 5, 2021 By haminp 0

بچه های ترک مدرسه و بچه های جدید!

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선 기자]دبستان Andong-si Namhu (مدیر لی می سوک) جمعه (5 فوریه) مراسم فارغ التحصیلی را برگزار کرد که فقط دانش آموختگان کرونا -19 در آن شرکت کردند.

دبستان Namhu به عنوان یک مدرسه آزمایشی برای سیستم مدارس رایگان Gyeongsangbu-do Schools در سال 2019 شناخته شده است و تعداد دانش آموزان پس از رسیدن به کلاس 4 و سپس کلاس 6 به تدریج در حال افزایش است. انتظار می رود در سال تحصیلی 2021 با 10 دانشجوی تازه وارد و 47 دانش آموز به یک مدرسه روستایی پایدار تبدیل شود.

در این روز ، فقط فارغ التحصیلان به دلیل کرونا -19 در مراسم فارغ التحصیلی حضور داشتند و مراسم فارغ التحصیلی از طریق نوار مدرسه در زمان واقعی پخش شد تا والدین و دانش آموزان فعلی آن را ببینند.

این هفت فارغ التحصیل که شش سال از تحصیل بازمانده بودند ، پس از فارغ التحصیلی پشیمان شدند و از این فارغ التحصیلی استقبال کردند و مژده دادند که ماده آلما به تدریج در حال پیشرفت است.

مدیر لی می سوک گفت: “من ناامید هستم که به دلیل کرونا -19 نتوانستم پدر و مادر و میهمانانی را دعوت کنم و یک مراسم فارغ التحصیلی کوچک را که فقط فارغ التحصیلان حضور داشتند ، برگزار کنم. امیدوارم که این کار را بکنید و برای شما آرزوی سلامتی و آرزوی موفقیت در آینده دارم. ”

[ad_2]