ژانویه 25, 2021 By haminp 0

به نظر می رسد میزان واکسیناسیون تاج در گیونگجو حداکثر تا پایان فوریه واکسینه شود

[ad_1]

[경주타임뉴스=전찬익기자]همچنین انتظار می رود که گیونگجو تا پایان ماه آینده در برابر عفونت ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) واکسینه شود.

شهر گیونگجو در تاریخ 24 اعلام کرد که “تیم تقویت واکسیناسیون کرونا 19” را تشکیل داده است تا به سرعت و کاملاً مطابق با برنامه واکسیناسیون کرونا 19 دولت ادامه یابد.

تیم ارتقا vacc واکسیناسیون COVID-19 که این بار تشکیل شد ، یک سازمان TF متشکل از شش تیم است که شامل یک تیم پیاده سازی مشترک ، یک تیم مدیریت هدف ، یک تیم جستجوی واکسن ، یک تیم عملیاتی آژانس واکسیناسیون ، یک تیم پاسخ سریع است. و تیم روابط عمومی شهروندان.

معاون شهردار کیم هو جین رئیس ، رئیس مرکز بهداشت عمومی رئیس تیم واکسیناسیون عمومی و رئیس اداره دولت مدنی رئیس گروه پشتیبانی واکسیناسیون و در مجموع 31 نفر در شش نفر است تیم ها تحت عمل قرار می گیرند.

با مشاهده شش تیم ، تیم اجرا کننده بر پروژه نظارت می کند ، مانند ایجاد یک برنامه اجرای تلقیح ، و △ تیم مدیریت هدف اهداف واکسیناسیون را انتخاب و مدیریت می کند. از جمله میزان تقاضای واکسن … تیم عملیاتی آژانس واکسیناسیون یک مرکز تلقیح و یک مرکز پزشکی را تعیین می کند. تیم تیم واکنش سریع در واکنشهای جانبی ، تحقیقات اپیدمیولوژیک و خسارات نقش دارد.

علاوه بر این ، یک سیستم همکاری با سازمان های مرتبط ، کارشناسان و سازمان های خصوصی برای واکسیناسیون موثرتر و ایمن تر ایجاد می شود.

به همین منظور ، اولین جلسه در تاریخ 25 ام با انجمن پزشکی Gyeongju City ، انجمن زمان بندی Gyeongju ، بیمارستان Gyeongju در دانشگاه Dongguk ، اداره پلیس Gyeongju ، ایستگاه آتش نشانی Gyeongju ، مرکز داوطلبان Gyeongju و کتاب لی شورای برگزار می شود.

با توجه به وضعیت کرونا 19 و تقاضای واکسن ، این سیاستی برای ایجاد ایمنی جمعی از طریق واکسیناسیون تا نوامبر است که شیوع آنفولانزا رخ می دهد.

هدف از واکسیناسیون برای همه شهروندان است ، اما از پایان ماه فوریه ، 9500 نفر با بالاترین اولویت ، مانند کارکنان بهداشت و پرستار ، واکسینه می شوند.

واکسن های Pfizer / مدرن که به ذخیره سازی برودتی در محل واکسیناسیون نیاز دارند ، به طور مستقیم توسط مرکز بهداشت عمومی در دبیرستان Gyeongju تلقیح می شوند و واکسن های AstraZeneca و Janssen ، که می توانند در یک اتاق سرد مشترک ذخیره شوند ، از 10 تا 11 سطح بیمارستان محلی به آنها سپرده شده است. موسسات پزشکی

جو ناک-یانگ ، شهردار گیونگجو گفت ، “با ادامه اپیدمی تاج 19 در سراسر کشور ، ما پس از واکسیناسیون در مقیاس بزرگ ، همه منابع موجود را برای واکسیناسیون م commercialثر و همچنین برنامه های واکسیناسیون ایمن برای تجاری سازی واکسن بسیج خواهیم کرد.” قدرت برای اطمینان از فعالترین و سریعترین واکسیناسیون. “

[ad_2]