ژانویه 22, 2021 By haminp 0

به عنوان “سرمایه گذاری مشترک برای اتاق کنفرانس ویدیویی در ساخت” انتخاب شده است

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دانشگاه ملی چونام (رئیس جمهور جین سوک لی) به عنوان “پروژه اتاق کنفرانس ویدیویی مشترک” انتخاب شده است که به عنوان پایه ای برای ارتقا. همکاری های غیر حضوری صنعتی و صنعتی خدمت می کند.

در بیست و یکمین بنیاد همکاری علمی و دانشگاهی دانشگاه ملی چونام (مدیر Son Young-ah) اعلام کرد که به عنوان “پروژه آنلاین اتاق کنفرانس ویدیویی برای استفاده مشترک” ، با حمایت وزارت SME و شرکت های نوپا ، انتخاب شده است.

با توجه به این انتخاب پروژه ، دانشگاه ملی چونگنام مبلغ کل پروژه 40 میلیون وون دریافت خواهد کرد و دو اتاق کنفرانس متوسط ​​و دو اتاق کنفرانس کوچک را در ضمیمه دفتر دانشگاه ، مرکز جوجه کشی کسب و کار ، گروه پروژه LINC و مرکز پشتیبانی نصب خواهد کرد. همکاری دانشگاهی صنعتی Gwanpyeong-dong در پردیس Daedeok.

اتاق کنفرانس ویدیویی آنلاین که این بار نصب خواهد شد ، در فوریه سال جاری تکمیل می شود و توسط شرکت ها و مشاغل خانوادگی که به مرکز جوجه کشی در دانشگاه چونام منتقل شده اند ، استفاده می شود.

“با ایجاد یک سیستم کنفرانس ویدئویی آنلاین که به لطف کرونا 19 به سرعت در حال تقاضا است ، ما قصد داریم زمینه ای را برای مستاجران و شرکت های خانواده در مراکز جوجه کشی دانشگاه چونگنام فراهم کنیم تا به عنوان شرکت های کوچک و متوسطی که اقتصاد محلی را اداره می کنند احیا شوند. “گفت: پسر یونگ آه ، رئیس شرکت. “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا دانشگاه ملی چونگنام بتواند نقش خود را به عنوان دانشگاهی که با منطقه رشد می کند ، انجام دهد.”

[ad_2]