ژانویه 8, 2021 By haminp 0

به دنبال “Post Kan” در اسرع وقت هستید؟ پاسخ تاج باعث کاهش نیروی گریز از مرکز می شود و اعتقاد بر این است که در LDP جدا شده است: J-CAST News

[ad_1]

پس از انتشار سریع ویروس کرونا ، نخست وزیر یوشی سوگا اعلامیه فوری در یکی از سه استان اعلام کرد ، اما هنوز از تأخیر در اقدامات متقابل ناراضی بود و هیچ مدرکی برای بازگرداندن درجه تأیید یافت.

به نظر می رسد که جستجوی “postuga” از قبل در حزب LDP آغاز شده است و این عقیده در حال افزایش است که نخست وزیر بی طرف حزب کان در حال شروع به انزوا در حزب است.

  • گرچه کاهش نیروی گریز از مرکز قبلاً زمزمه شده است ... (عکس گرفته شده در 7 ژانویه)

    گرچه کاهش نیروی گریز از مرکز قبلاً زمزمه شده است … (عکس گرفته شده در 7 ژانویه)

  • اگرچه کاهش نیروی گریز از مرکز قبلاً زمزمه شده است ... (عکس گرفته شده در 7 ژانویه)

هیروفومی شیمومورا ، رئیس امور سیاسی

اگرچه گزارش شده بود که یک ویروس جهش یافته در چین و سایر کشورها پیدا شده است ، اما در ژانویه 2021 اعلام شد که دولت ورود به اهداف تجاری را متوقف می کند ، که توسط 11 کشور و منطقه مانند چین و کره جنوبی پذیرفته شد.

با این حال ، در روز هفتم ، هنگامی که اعلام اضطراری اعلام شد ، اعلام شد که او تصمیم گرفته است که این بار به کشور خود ادامه دهد و تعدادی از نشریات در مورد تأثیر آینده در شبکه وجود دارد.

برخی از افراد حدس زده اند كه تقاضاهای شدیدی از طرف تجارت وجود دارد ، اما “چرا می توانید با محدودیت برای افراد خود وارد كشور شوید …” “هر چقدر تلاش كنید و از ورود به كشور خودداری كنید …” دود کردن

با توجه به مقاله ای در نسخه وب Asahi Shimbun ، بررسی نخست وزیر کان در مورد 5 نشان داد که در صورت مشاهده گسترش گونه های جهش یافته ، متوقف خواهد شد. توشی هیرو نیكای ، دبیر كل ، كه اهمیت زیادی برای اقتصاد قائل است ، نیز گفته می شود كه قصد دارد.

با این حال ، وضعیت در LDP از نظر ادامه ورود به دور از یکپارچه است. در روز هفتم اعلام شد که مرکز کنترل بیماریهای عفونی ویروس کرونا ویروس جدید حزب به ریاست ماساتوشی شیمومورا توافق کرده است که باید مهاجرت به طور کامل متوقف شود و حزب از دولت درخواست خواهد کرد.

آقای شیمومورا از جناح Hosoda که نخست وزیر سابق Shinzo Abe به آن تعلق دارد ، اخیراً تمایل به دوری از نخست وزیر Kan را نشان داد.

[ad_2]