ژانویه 29, 2021 By haminp 0

بنیاد فرهنگی دژئون ، مسابقه ای برای حمایت از فعالیت های فرهنگ زندگی در سال 2021

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] بنیاد فرهنگی داژئون (مدیر عامل شرکت گیو شیک شیم) در حال استخدام سازمان ها و باشگاه هایی برای شرکت در “پروژه حمایت از فعالیت های فرهنگی و زنده ماندن تا سال 2021” برای فرهنگ زندگی روزمره است که مورد استفاده همه شهروندان است.

این مسابقه “حمایت از زندگی و فعالیت های فرهنگی (جامعه)” ، که از فعالیت های فرهنگ زندگی و مشارکت جامعه پشتیبانی می کند … “پشتیبانی از فعالیت های باشگاه هنر” ، حامی فعالیت های باشگاهی که پایه و اساس فرهنگ زندگی را تشکیل می دهند ▲ پشتیبانی از واسطه های گروه کر روستایی و فعالیت های مشارکت جامعه در مجموع از سه پروژه “حمایت از مردم در روستای داژئون” تشکیل شده و مبلغ پشتیبانی 700 میلیون وون است.

دوره درخواست از 15 فوریه تا 22 فوریه ساعت 18:00 است و روش شرکت در این برنامه بارگیری و پر کردن فرم درخواست هر پروژه از بولتن پروژه بنیاد فرهنگی Daejeon است (www.dcaf.or.kr) و سپس مسئول پروژه را از طریق ایمیل ارسال کنید. می توانید به ارسال کنید

در همین حال ، برای جلوگیری از شیوع آلودگی کرونا -19 ، جلسه توجیهی کسب و کار ساعت 14:00 روز 5 فوریه از طریق کانال YouTube بنیاد فرهنگی رسمی داژئون به صورت آنلاین برگزار می شود.

مدیر اجرایی شیم گیو آیک گفت: “امیدوارم که از طریق پروژه حمایت از زندگی و فعالیت های فرهنگی در بحران دوران کرونا ، یک نیروی حیاتی دیگر برای شهروندان باشد تا هرچه سریعتر زندگی روزمره خود را بازسازی کنند.” به شرکت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسابقه پروژه های حمایت از زندگی و فعالیت های فرهنگی در سال 2021 ، به خبرنامه پروژه در وب سایت بنیاد فرهنگی Daejeon (www.dcaf.or.kr) مراجعه کنید یا با تیم زندگی و فرهنگ تماس بگیرید (042-480 -1071) 4)

[ad_2]