ژانویه 20, 2021 By haminp 0

بنیاد فرهنگی داژئون در ارتقا رفاه حال هنرمندان محلی پیشگام است!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] بنیاد فرهنگی Daejeon (مدیر اجرایی Shim Gyu-ik) گفت که از زمان آغاز به کار سیستم اشتغال این هنرمند از 10 دسامبر سال گذشته ، این باعث تقویت اطلاعات و خدمات اجتماعی مرتبط می شود تا بسیاری از هنرمندان محلی بتوانند می تواند بهره مند شود.

سیستم “اشتغال هنری” برای امنیت زندگی و اشتغال هنرمندان آزاد که در بن بست امنیت اجتماعی قرار داشته اند ، معرفی شده است. قانون بیمه اشتغال موجود ، مقررات ویژه ای را برای اعمال بیمه اشتغال برای هنرمندان در نظر گرفته است ، بنابراین هنرمندانی که اشتغال به کار کرده اند می توانند در صورت تمکین از مزایای بیکاری و مزایای قبل و بعد از تولد برخوردار شوند. شرایط لازم برای ارائه صلاحیت

“بیمه اشتغال هنرمند” does کارگر ② قراردادی برای خدمات فرهنگی و هنری امضا نمی کند … کار مستقیم را بدون استفاده از افراد دیگر فراهم می کند ④ متوسط ​​درآمد ماهانه 500000 بوی بد یا بیشتر (در صورت درآمد کمتر از 500 000 بدست آمده ، سایر قراردادها اگر مبلغ کل 500000 وون یا بیشتر باشد ، این امکان وجود دارد). صرف نظر از گواهی فعالیت هنری مطابق قانون رفاه هنرمند ، بیمه اشتغال هنرمند قابل اعمال است. در اصل ، کارفرمایی که با هنرمند قرارداد منعقد کرده است ، موظف است مدیریت اعلان صلاحیت بیمه کار ، تغییر ، خسارت و پرداخت را مدیریت کند. حق بیمه

در راستای اجرای این سیستم ، بنیاد فرهنگی Daejeon رهنمودهای تجاری را بهبود بخشیده است تا بتوان حق بیمه اشتغال و حق بیمه حوادث را در حمایت از ایجاد پروژه حمایت از هنر در سال 2021 سازمان داد. علاوه بر این ، اطلاعات و تبلیغات افزایش خواهد یافت تا هنرمندان محلی بیشتری از بیمه اشتغال این هنرمند بهره مند شوند و برنامه های مشاوره ای و آموزشی مانند کارکنان ، نیروی کار و حسابداری در طول سال فعالیت خواهند کرد. علاوه بر این ، برنامه این است که با ارتقا projects پروژه های مختلف کمک های اجتماعی مانند ▲ حمایت از هزینه های پزشکی برای هنرمندان advice مشاوره حقوقی برای هنرمندان ▲ Sinmungo برای هنرمندان و مشاوره روانشناسی به طور فعال بن بست رفاه هنرمندان را از بین ببرد.

مدیر اجرایی بنیاد اجرایی Daejeon ، شیم گیو ایک گفت: “از آنجا که بسیاری از هنرمندان با Corona 19 کار دشواری بیشتری نسبت به گذشته دارند ، ما در ایجاد محیطی که بتوانند روی فعالیتهای خلاقانه تمرکز کنند پیشگام خواهیم شد. این هیچ ارتباطی با بیمه ندارد ، اما مطابق قانون رفاه هنرمندان ، از وضعیت و حقوق هنرمندان به طور قانونی محافظت می شود و می توان برای مشاغل مربوط به رفاه هنرمندان ، “گواهی فعالیت هنری” اقدام کرد. به یک نیاز اساسی تبدیل می شود. “برای دریافت مزایا ، از او خواسته شد تا از خدمات اداری بنیاد برای شرکت در ثبت گواهی هنری استفاده کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بیمه شغلی این هنرمند ، به مرکز استخدام Daejeon Plus مراجعه کنید (http://www.work.go.kr/daejeon) ، شرکت کمک های اجتماعی (https://www.kcomwel.or.kr) ، و برای پروژه های مربوط به رفاه هنرمندان بنیاد فرهنگی Daejeon ، با تیم پشتیبانی هنر تماس بگیرید (1036 ~ 480-1035 042).

[ad_2]