ژانویه 21, 2021 By haminp 0

بنیاد فرهنگی داژئون ، پروژه ای برای یک مسابقه منظم فرهنگ و هنر برای آموزش در سال 2021.

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در تاریخ 28 ژانویه ، بنیاد فرهنگ Daejeon (مدیر عامل شرکت Gyu-ik Shim) از سازمان ها و سازمان ها دعوت کرد تا در “مسابقه منظم فرهنگ و هنر Daejeon 2021” برای احیای فرهنگ و آموزش هنر محلی و برای حمایت از فعالیتهای پایدار در زمینه فرهنگ و آموزش در زمینه هنر (گروهها). استخدام از 15 فوریه.

این مسابقه منظم Dream School “School of Saturday Saturday” ، یک برنامه شنبه برای آموزش فرهنگ و هنر برای کودکان ، نوجوانان و خانواده های آنها است. منابع فرهنگی “آموزش تخصصی منطقه ای برای فرهنگ و هنر” ▲ پشتیبانی از آموزش فرهنگ و هنر کودکان (برای کودکان 3 تا 5 سال) ▲ پشتیبانی از فرهنگ و هنرهای کودکان ، برنامه آموزش فرهنگی و هنری برای جوانان محلی ▲ برنامه برای آموزش فرهنگ و هنر ، “حمایت از فرهنگ و هنر مدرسه در مجموع 4 پروژه ، از جمله” 1.220 میلیون برنده.

برای شرکت در مسابقه ، می توانید مهلت ارسال هر پروژه را در وب سایت بنیاد فرهنگی Daejeon بررسی کرده ، فرم درخواست هر پروژه را بارگیری و پر کنید و فرم درخواست را به سیستم مدیریت خزانه داری ملی و کمک الکترونیکی پیوست کنید. از نارا ”. با این حال ، در مورد پروژه پشتیبانی فرهنگ و هنر مدرسه ، می توانید مستقیماً بازدید کرده و اسناد درخواست را ارائه دهید.

در همین راستا ، “مسابقه منظم برای مسابقات کسب و کار فرهنگ و هنر در سال 2021” برنامه ریزی شده است که از طریق وب سایت بنیاد فرهنگی Daejeon و کانال YouTube در ساعت 14:00 ساعت 26:00 و بدون توجیه گروهی برای جلوگیری از گسترش به صورت آنلاین برگزار شود. تاج 19.

Gu-ik Shim ، مدیرعامل بنیاد هنر و فرهنگ Daejeon ، گفت: “ما با همکاری م institutionsسسات فرهنگی محلی ، م institutionsسسات فرهنگی و سازمان ها ، تمام تلاش خود را برای ایجاد برنامه ای مناسب برای دوران Weed Corona انجام خواهیم داد. و آموزش هنر از طریق پروژه حمایت از فرهنگ و هنر. “،” من امیدوارم که افراد مسئول آموزش محلی در زمینه فرهنگ و هنر علاقه مند شوند و درگیر شوند. ”

برای جزئیات بیشتر ، به تابلوی اعلانات پروژه در وب سایت بنیاد فرهنگی Daejeon (www.dcaf.or.kr) مراجعه کنید یا با تیم آموزش فرهنگ و هنر (3 2 042-480-1051 contact 3) تماس بگیرید.

در همین حال ، پروژه پشتیبانی کارآموزی هنرهای فرهنگی بنیاد فرهنگی داژئون ، اردوگاه هنرمندان ، مدرسه فرهنگ و هنر انتقال زندگی و فعال سازی شبکه آموزش فرهنگ و هنر پس از فوریه.

[ad_2]