ژانویه 24, 2021 By haminp 0

بنیاد انرژی Daedeok-gu ، Daejeon-Korea پروژه های بهره وری انرژی را برای خانواده های کم درآمد تبلیغ می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daedeok-gu، Daejeon (شهردار Gu Park Park Jeong-hyun) در 24th اعلام کرد که در حال ارتقا a پروژه ای برای بهبود بهره وری انرژی برای خانواده های کم درآمد با هدف 100 خانوار برای گسترش رفاه انرژی برای خانواده های کم درآمد است و انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش می دهد.

این پروژه خانه هایی مانند عایق را برای افزایش بازده گرمایش ، بازسازی پنجره ها و کف ها ، جایگزینی دیگهای بخار با بازده بالا برای کاهش بار هزینه های انرژی و جایگزینی غرق ها ، ورق های کاغذ و کف برای نوسازی زندگی باعث نوسازی خواهد شد. این به طور متوسط ​​2 میلیون درآمد کسب شده تا حداکثر 3 میلیون درآمد کسب شده برای هر خانوار را حفظ می کند.

در Daedeok-gu ، از فوریه 2019 تا پایان سال 2020 ، بنیاد انرژی کره (رئیس کوانگ سیک کیم) پروژه ای از 800 میلیون بوی بد برای ساخت عایق ، پنجره و دیگ بخار برای 363 خانوار کم درآمد) در سال 2019 125 خانوار در سال 2020) (287 خانوار) ​​، تهویه هوا و تهویه مطبوع (76 خانوار) ​​پشتیبانی شدند.

“هنوز بسیاری از خانوارها در اطراف ما هستند که به دلیل عدم پرداخت قبض برق از قطعی برق رنج می برند. امیدواریم که این پروژه به کاهش مشکلات کمک کند.” “ساکنان در حال کار بر روی طرحی هستند که به منظور کاهش گازهای گلخانه ای در واکنش به بحران آب و هوایی کمک می کند. ما می خواهیم بسیار مورد توجه قرار بگیریم.”

[ad_2]