ژانویه 19, 2021 By haminp 0

بندر در خلیج پوهانگ یونگیل ، که تمایل به افزایش حجم محموله با وجود گسترش کرونا 19 را نشان می دهد

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]Gyeongsangbuk-do هدفی را برای حجم کانتینرهای وارداتی و صادراتی برای پردازش در خلیج Pohang Youngil در سال 2021 با 130،000 TEU تعیین کرده است که 19.6٪ افزایش نسبت به سال قبل دارد.

میزان حمل بار کانتینر Pohang Youngil Bay برای سال 2020 با جابجایی 108،672 TEU 9.4٪ نسبت به سال 2019 کاهش یافته است. از سال 2017 ، این اولین بار در چهار سال گذشته است که حجم واردات و صادرات رشد منفی را گزارش می دهد و این به دلیل اخبار ناخوشایند است ، از جمله اینکه کارخانه های تولید به درستی کار نمی کنند و مسیرهای دریایی به دلیل سابقه یک بیماری همه گیر کنترل می شوند.

با این حال ، اگر به طور ماهانه به نتایج ماه گذشته نگاه کنیم ، انتظارات را برای عملکرد امسال افزایش می دهیم ، زیرا از ماه ژوئیه حجم محموله ها بطور مداوم در حال افزایش است.

به طور خاص ، در مقایسه با ماه مشابه سال قبل ، نرخ رشد حجم بار در ماه آگوست 5.8 درصد ، در سپتامبر 29.8 درصد ، در ماه اکتبر 67.6 درصد ، در نوامبر 6 و 67 درصد بوده است. ، 3٪ در دسامبر. انتظار می رود روند افزایش حجم ترافیک به دلیل افتتاح یک مسیر کشتی ادامه یابد.

در داخل بندر خلیج Pohang Yeongil ، چهار مرکز تدارکات اضافی در نیمه دوم سال گذشته تکمیل و شروع به کار کردند. در مجموع شش شرکت وارداتی و صادراتی از طریق بندر خلیج یئونگیل مشغول فعالیتهای لجستیکی هستند و انتظار می رود در آینده ترافیک جدیدی را از شرکتهای مستاجر جذب کنند.

علاوه بر این ، یک مسیر بین المللی کشتی از سپتامبر سال 2020 در حال فعالیت است که هر هفته دو پرواز به ولادی وستوک در روسیه و مایزورو در ژاپن انجام می دهد و از بندر یئونگیل شروع می شود و انتظار می رود تأثیر مثبتی در تنوع واردات و صادرات کالا داشته باشد. خلیج Yeongil و اطمینان از حجم محموله

در حال حاضر مدیریت مسیر دشوار است زیرا مسافران به دلیل کرونا 19 قابل جابجایی نیستند ، اما قصد دارد از مسیر بین المللی پشتیبانی کند تا در آماده سازی برای دوره پس از تاج در آینده پایدار بماند.

بر اساس بهبود زیرساخت ها و گسترش مسیرها در خلیج پوهانگ یونگیل ، این استان دائماً در تلاش است تا حجم واردات و صادرات و احیای بندر را احیا کند و قصد دارد یک سیستم لجستیکی پیچیده را برای بلند مدت در فرودگاه جدید ایجاد کند.

سونگ گیونگ چانگ ، رئیس ستاد منطقه ای دریای شرقی در استان گیونگسانگ شمالی ، گفت: “اگرچه حجم بار در بندر خلیج یونگیل به دلیل کاهش تقاضا برای حمل و نقل دریایی به دلیل کرونا 19 ، اندکی کاهش یافته است ، اما از نیمه دوم سال گذشته تمرکز خواهم کرد ”

[ad_2]