ژانویه 26, 2021 By haminp 0

برگزاری همزمان نسخه های ویژه اقتصاد اجتماعی برای سال نو قمری

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]در Gyeongsangbuk-do ، نمایشگاه ویژه فروش اقتصاد اجتماعی گیونگ بوک * در دفتر پست WeMef و شعبه Pohang از فروشگاه بزرگ Lotte در زیرزمین فروشگاه تخصصی تا 28 فوریه برگزار می شود.

Post Office Mall برای 100 شرکت و 200 نوع محصول در مرکز اقتصاد اجتماعی Gyeongbuk در بازار محلی تا 15٪ تخفیف ارائه می دهد و WeMef عمدتا در مرکز اقتصاد اجتماعی Gyeongbuk است ، عمدتا برای مجموعه های هدایای تعطیلات ، قارچ ، گوشت گاو گوشت خوک و گوامگی حدود 40 تخصص با تخفیف 30 تا 60 درصد به فروش می رسد.

به طور خاص ، در این نمایشگاه ویژه ، قبل از افتتاح فروشگاه دائمی اقتصاد اجتماعی Gyeongsangbuk-do * با حمایت فعال شعبه در فروشگاه بزرگ Pohang از فروشگاه Lotte ، 30 مجموعه از مجموعه های عالی هدیه برای اقتصاد اجتماعی از طریق نمایشگاه به فروش رسید در فروشگاه مخصوص طبقه اول زیرزمین. یک رویداد با تخفیف نیز برگزار می شود.

علاوه بر این ، استان گیونگ بوكگونگ خواهان مشاركت م institutionsسسات و شركتهای قدرت خرید بالا با ارسال رهنمودهای خرید و فروش به موسسات دولتی و شركتهای خصوصی تعاونی در سراسر كشور است تا محصولات شركتهای عالی اقتصاد اجتماعی در بازارهای مختلف مصرف شود.

یک نماینده شرکت درگیر در فروش ویژه گفت: “سال گذشته که بازار توسط تاج مسدود شد ، من تجربه ارزشمندی در Gyeongbokgung ، موسسات مختلف دولتی و شرکت های خصوصی دارم که از طریق نمایشگاه های فروش ویژه فعالانه نفس شرکت های اقتصاد اجتماعی را می کشند. “پیش بینی می شود که این امر با تکیه بر تولیدات عالی برای کارمندان در موسسات عمومی و مصرف کنندگان و تحریک مصرف ، به اتکا به استقلال و پایداری بنگاه های اقتصادی اجتماعی کمک بزرگی خواهد کرد.”

Gyeongbuk-do بهترین عملکرد را در کشور نشان می دهد ، زیرا رقابت آن هر ساله بهبود می یابد ، مانند افزایش فروش شرکت های اقتصاد اجتماعی و ایجاد مشاغل پایدار هر ساله از طریق پروژه های محکم برای حمایت از کانال های فروش.

[ad_2]