فوریه 4, 2021 By haminp 0

برای 300 مالیات دهنده وفادار یک رویداد شکرگذاری برگزار کنید

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선 기자]اندونگ سیتی اعلام کرد که 300 مودیان محلی توزیع می شود و 50،000 گواهی بدبو به هدایای عشق آندونگ توزیع می شود تا فضای اجتماعی ایجاد شود که در آن مودیان صادق با برخورداری از آگاهی های مالیاتی برخورد ترجیحی داشته و خود را تأمین مالی کنند.

هدف مالیات دهندگان وفادار کسانی هستند که مبلغ کل مالیات سالانه شهر 50،000 درآمد یا بیشتر را در مدت پرداخت به مدت 3 سال از 2018 تا 2020 پرداخت کرده اند و 300 نفر از 28 111 از کل افراد واجد شرایط پس گرفته می شوند .

قرعه کشی از طریق برنامه قرعه کشی سیستم اطلاعات مالیاتی محلی در ساعت 14:00 روز 9 (سه شنبه) در سالن ارتباطات تالار شهر به صورت تصادفی انجام می شود.

برندگان از طریق پست در نامه تبریک شهردار آندونگ مطلع می شوند و لیست برندگان وب سایت تالار شهر آندونگ است (http://www.andong.go.kr) در ستون اخبار مدیریت شهرداری منتشر شده است. هنگامی که گواهی هدیه توزیع می شود ، رئیس مرکز رفاه اداری Yupp ، Myeon-dong ، بار دیگر اطلاعات فردی را به برندگان ارائه می دهد.

علاوه بر این ، دو شرکت و دو مودی مالیاتی منفرد که در سال گذشته مبالغ زیادی مالیات محلی یا درآمد مالیاتی پرداخت کرده بودند ، به عنوان “مpدیانی که در تأمین مالی مجدد مالی مشارکت داشتند” انتخاب شدند و در استعلامات منظم در تالار شهر آندونگ در مارس و توسط شهر اداره می شود. یک برچسب گواهی نیز ارائه شده است که هنگام استفاده از پارکینگ های عمومی به مدت یک سال از پرداخت هزینه پارکینگ معاف است.

[ad_2]