ژانویه 26, 2021 By haminp 0

برای یک مقصد سفر سالم و ایمن در Gyeongbokgung هدیه امیدوار کننده دریافت کنید

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]Gyeongsangbuk-do اعلام کرده است که یک رویداد ویژه و پیام امید برای غلبه بر کرونا 19 را از طریق سازمان فرهنگ و گردشگری گیونگ بوک (رئیس جمهور کیم سئونگ جو) ارائه می دهد تا از تأسف بخاطر تاخیر 19 برای سفر خود برنامه ریزی نکند. به مدت 14 روز از 25 ژانویه تا 7 فوریه.

هنگامی که در این رویداد شرکت می کنید ، می توانید یک بسته هدیه “So 福 So 福 Hope” دریافت کنید ، به این معنی که شامل برکات سفر ایمن در طول سال گاو است. برای شرکت در اینستاگرام Gyeongbuk Nadri (gbnadri @) را دنبال کنید و یکی از 23 مقصد غیر حضوری Gyeongbuk را انتخاب کنید و شخصی را که می خواهید با او سکوت کنید تاگ 19 را سکوت کنید. فقط یک نظر بگذارید

سازمان فرهنگ و گردشگری گیونگ بوک 50 مورد از نظرات ، 50 اظهارنظر ، 50 نفر دارای برچسب و در مجموع 100 نفر با کیت قرنطینه را برای سفرهای ایمن (5 ماسک KF94 ، گردنبند ماسک ، ضد عفونی کننده دست) ، بروشور تبلیغات گردشگری Gyeongbuk و تقویم جشنواره انتخاب کرد ، شمع های خوشنویسی ، گواهی هدیه Onnuri ، 30000 وون و غیره ، “So 福 So 福 Hope” به عنوان هدیه ارسال می شود.

به ویژه ، این رویداد به طور فعال روند اخیر گزارش شده از طریق SNS را نشان می دهد و به کاربران SNS اجازه می دهد تا با انتخاب مقصدی که می خواهند مستقیماً به اینستاگرام بروند ، محتوایی را ایجاد کنند و دلیل این امر و داستان شخصی را که می خواهند با آن بگذارند. به عنوان یک نظر. برنامه به گونه ای کار می کند که

کیم سانگ چول ، رئیس دفتر گردشگری فرهنگی و ورزشی در گیونگسانگبو دو ، گفت: “این رویداد با هدف انتقال پیام امیدواری برگزار می شود که ما می توانیم بر کرونا 19 غلبه کنیم و با خیال راحت سفر کنیم و 23 مقصد زمستانی ارائه دهیم. سفر امیدوارم که شما نیز شرکت کرده و جاذبه های گردشگری Gyeongbokgung را بشناسید و هدایای سخاوتمندانه دریافت کنید.

[ad_2]