ژانویه 24, 2021 By haminp 0

برای کمک به افراد آسیب پذیر خدمات مراقبت متناسب با سالمندان را گسترش و اجرا کنید

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]Gyeongsangbuk-do برای حمایت از بازنشستگی پایدار برای افراد مسن آسیب پذیر که در زندگی روزمره مشکلی دارند ، 61.2 میلیارد بوی بد (در مقایسه با سال قبل 5.2 میلیارد بوی بد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است) سرمایه گذاری کرده است. برای 49000 نفر مراقبت فراهم می کند.

برای پیشبرد این پروژه ، 58 موسسه ارائه دهنده خدمات مراقبت شخصی از سالمندان در استان ، از 3000 مورد در سال گذشته ، 3 هزار و 300 پرسنل اضافی ، از جمله مددكاران اجتماعی متخصص و مددكاران زندگی را استخدام می كنند. حقوق ماهانه داوطلبان 1137 KRW هزار است (5 روز در هفته کار می کند / 5 ساعت در روز) ، که 1.5٪ بیشتر از سال گذشته است.

خدمات مراقبت از سالمندان شغلی است که خدمات شخصی سازی شده متناسب با نیازهای فردی سالمندان را ارائه می دهد. after خدمات به زوجین مسن و خانوارهایی که نیاز به مراقبت دارند پس از مطالعه انتخابی ارائه می شود

زمان ارائه مراقبت برای سرپرست عمومی کمتر از 16 ساعت در ماه و برای مراقب اولویتی که به دلیل محدودیت در عملکردهای جسمی مشکلات زیادی در زندگی دارد ، 16 ساعت یا بیشتر و کمتر از 40 ساعت در ماه است. خدمات ویژه ای به سالمندان ارائه می شود.

خدمات مستقیم توسط کارکنان پشتیبانی زندگی برای دیدار از خانواده های سالخورده ، پشتیبانی ایمنی برای بررسی عوامل ایمنی و خطر در زندگی ، حمایت از مشارکت اجتماعی و گردش در حمایت از مشارکت در فعالیت های فرهنگی و تفریحی و جلسات جامعه ارائه می شود. کمک های خانگی مانند مدیریت تغذیه و نظافت.

سرویس متصل ، سرویسی است که منابع خارجی مورد نیاز افراد مسن را کشف و نگهداری می کند. برای بهبود محیط زندگی ، با اتصال به پروژه های محلی تعمیرات منزل و خدمات مسکن ، یا غذای ارتقا health دهنده سلامت ، از نوسازی خانه مانند مقوا یا کفپوش پشتیبانی کنید. خدمات تحویل غذا ، معاینات بهداشتی از طریق م institutionsسسات پزشکی ، کمک های پزشکی ، مکمل های غذایی و غیره و همچنین منابع محلی مختلف مانند اتصال کالاهای خانگی و صندوق های حمایت مالی خصوصی با افراد مسن را فراهم می کند.

بازنشستگانی که مایل به دریافت خدمات مراقبت شخصی از سالمندان هستند می توانند از طریق مرکز اجتماعات eup ، mieon-dong به آدرس خود مراجعه کنند یا اگر بازدید از آنها مشکل باشد ، می توانند در هر زمان از طریق تلفن یا نمابر اقدام کنند.

[ad_2]