ژانویه 21, 2021 By haminp 0

برای عادی سازی دانشگاه و احیای اقتصاد محلی ، جلسه ای را با نمایندگان محلی و دانشگاه کیونگجو برگزار کنید

[ad_1]

[경주타임뉴스=전찬익기자] دانشگاه ملی گیونگجو (رئیس جمهور کی سوک کیم) برای کمک به عادی سازی دانشگاه و احیای مجدد اقتصاد محلی ، در ساعت 10:30 صبح روز 20 جلسه ای با محلی ها برگزار کرد.

در اخبار مربوط به عادی سازی و ادغام دانشگاه گیونگجو و دانشگاه سئورابول که از اواخر دسامبر سال گذشته به طور جدی آغاز شد ، جامعه محلی حدود 10 بنر ارسال کرد تا استقبال خود را اعلام کند. علاوه بر این ، این کنفرانس برای اشتراک درک وضعیت اقتصاد محلی و عادی سازی دانشگاه برگزار شد.

به عنوان نماینده مردم محلی ، کیم کیونگ یون ، رئیس شورای توسعه سدودونگ ، چوی بیونگ ایل ، رئیس شورای کتاب بانک ، پارک جونگ چان ، رئیس کمیته خودگردان جامعه ، کیم مین یول ، رئیس جامعه حفاظت ، لی می سوک ، رئیس زنان Saemaul و Bae Jun-yeol ، Bae Jun-yeol ، Bae Jun-yeol ، Kim Yong-deuk ، رئیس فدراسیون آزادی و رئیس سابق شورای آزادی رئیس پارک Seongdong یونگ هه ، و از دانشگاه ملی Gyeongju با حضور رئیس جمهور Ki-seok Kim ، روسای وزارتخانه های مختلف و نمایندگان اتحادیه اساتید و مقامات دموکراتیک برگزار شد.

در این کنفرانس که حدود یک ساعت به طول انجامید ، س questionsالات و پاسخهای مختلفی به همراه توضیحاتی در مورد جهت عادی سازی دانشگاه گیونگجو ارسال شد و نمایندگان محلی از دانشگاه های محلی ابراز تمایل کردند و دانشگاه گیونگجو و دانشگاه سئورابول اولین دانشگاه ها شدند مورد علاقه و علاقه جامعه محلی است. او صدای خود را بلند کرد و گفت که راه راهی است که می توان از طریق ادغام ، دانشگاه جدیدی را در جیانگ سو تبدیل کرد و فساد و فساد گذشته را پشت سر گذاشت.

در پایان جلسه ، رئیس جمهور کی سوک کیم گفت: “من از جامعه محلی به دلیل استقبال از عادی سازی دانشگاه و ارتقا integration ادغام تشکر می کنم. یک دانشگاه جدید ایجاد شده از طریق عادی سازی و ادغام ، همراه با جامعه محلی و میزبان رشد و توسعه خواهد یافت از جامعه محلی. چنین خواهد شد “. وی از جامعه خواست تا به مراقبت از دانشگاه و حفظ سیستم همکاری متقابل ادامه دهند.

اول از همه ، در واقعیت ، بحران در دانشگاه های محلی به دلیل کاهش سریع جمعیت در سن مدرسه منجر به کاهش جمعیت محلی و بحران اقتصادی می شود ، این میزگرد بحران در دانشگاه گیونگجو است. این مکانی برای تأیید و اشتراک بود که این مسئله ای است که باید برای ادغام دانشگاه ها ایجاد شود.

[ad_2]