ژانویه 21, 2021 By haminp 0

برای شانزدهمین شعبه یک فروشگاه اشتراک الکترونیکی شرکت کننده ، “Three Sis 3” در Seokbong-dong ، Daedeok-gu ، Daejeon تعیین شده است.

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در بیست و یکمین Daedeok-gu ، Daejeon (پارک شهردار Gu Jeong-hyeon) رستوران Samshi Seki ، یک رستوران مشترک واقع در Seokbong-dong را به عنوان شانزدهمین فروشگاه در اشتراک گذاری الکترونیکی Daedeok تعیین کرد و شروع به کار کرد با گسترش فرهنگ پیش پرداخت اشتراک ، اقتصاد محلی را نجات دهد.

Daedeok e-Sharing به این معنی است که همه ساکنان به اشتراک گذاری بپردازند و یک Daedeok شاد ایجاد کنند که در آن با هم زندگی می کنند. تا کنون ، 15 مکان در Daedeok-gu ، از جمله کافه ها ، کتابفروشی ها ، گل فروشی ها و نانوایی ها به عنوان مغازه های تعیین شده فعالیت می کنند. کو برای ایجاد تنوع در صنعت خرید خاص ، کو گفت که اولین بار است که او یک رستوران مشترک را شناسایی می کند.

اشتراک گذاری الکترونیکی Daedeok جنبش اشتراکی جدیدی است که به شما امکان می دهد با پیش پرداخت محصولات در فروشگاه های خاص ، محصولات را برای افراد خاص یا افراد مشخص مانند دوستان ، دوستداران و خانواده به صورت رایگان استفاده کنید.

خرید محصولات باید با ارز محلی Daedeok e-Roum پرداخت شود و کوپن ها در صورت پرداخت ارائه می شوند. خریدار می تواند شخص خاص یا نامشخصی را که می خواهد از کالای پرداخت شده استفاده کند ، در کوپن بنویسد ، کالای پرداخت شده و کلمات انتقال را بنویسد و کوپن را به تابلوی اعلانات ارائه شده در فروشگاه مشخص ضمیمه کند. هرکسی کوپن را دریافت یا نشان داده باشد ، می تواند در فروشگاه های خاص از کالای مشخص شده در کوپن استفاده کند.

برای تقویت استفاده از برخی از فروشگاه های اشتراک الکترونیکی Daedeok ، Gu از 18 تا 7 فوریه به مدت 3 هفته یک جایزه برگزار می کند. برای کاربران Daedeok e-Roum که کوپن 5000 دلار یا بیشتر برنده را در فروشگاه های خاص پرداخت کرده اند ، هر هفته 50 نفر برای پرداخت 10،000 برد برداشته می شوند. کاربران می توانند با درج رسید پرداخت و عکس کوپن در Daedeok e-Roum SNS (فیس بوک ، باند) اقدام کنند.

پاک جئونگ هیون ، مدیر منطقه ، گفت: “Daedeok e-Sharing مدل جدیدی از احیا اقتصادی است که جامعه ای معطر و گرم را ایجاد می کند.” امیدوارم بتوانم آن را به تو بدهم “.

در همین حال ، این منطقه قصد دارد تعداد فروشگاه های تعیین شده اشتراک الکترونیکی Daedeok را به 100 فروشگاه در سال جاری گسترش دهد ، در حالی که بخش تجاری را متنوع می کند تا اقتصاد محلی را از طریق اشتراک گذاری تحریک کند.

[ad_2]