ژانویه 26, 2021 By haminp 0

برای حمایت از فروش خارج از کشور Sejong Enterprises به 13.3 میلیون دلار صادرات دست یابید

[ad_1]

[세종타임뉴스=홍대인 기자] از آنجا که شهر ویژه خودگردان سجونگ (شهردار چون هه لی) پشتیبانی کاملی از توسعه بازارهای SME خارجی و صادرات پایدار فراهم می کند ، شرکت های منطقه سجونگ دستاوردهای چشمگیری کسب کرده اند.

بر اساس این دستاورد ، انتظار می رود این شهر با ادامه تبلیغات پروژه های حمایت از فروش خارج از کشور در سال جاری ، فعالیت SME های محلی را تسریع کند.

این شهر در تاریخ 26th اعلام کرد که با ترویج پروژه پشتیبانی فروش Sejong City در خارج از کشور در سال گذشته ، 45 شرکت در حوزه قضایی 28،277،000 $ مشاوره و 13،399،000 $ قرارداد به دست آوردند.

در شرایطی که اقتصاد جهانی و بازارهای داخلی به دلیل تکثیر کرونا 19 در سال گذشته دچار رکود شده اند ، این شهر با تمرکز بر گسترش فرصت های صادراتی برای شرکت های داخلی و اتصال خریداران خارجی به طور فعال مشاغل حضوری و آنلاین را باز می کند.

با جزئیات بیشتر ، نمایندگی های تجاری حضوری از مشارکت آنلاین در نمایشگاه ها و نمایشگاه های خارج از کشور پشتیبانی می کنند … جستجوی پروژه های بازاریابی آنلاین ، مانند فعالیت نمایشگاه های شرکت های عالی از Sejong ، و در مجموع هشت پروژه را برای حمایت از صادرات تبلیغ می کنند شرکت های موجود در ساختمان

FINE TNC (مدیر ارشد اجرایی هیون یونگ لی) ، یک شرکت تولید کننده مالیات درگیر در پروژه حمایت از صادرات شرکت صادرات ، که از نزدیک مدیریت توسعه استراتژی صادرات راه اندازی تجاری را صادر می کند ، به صادرات مشترک 100000 دلاری دست یافته است.

در مورد Push-Pull System Co.، Ltd. (مدیر عامل شرکت سانگ سئونگ-میون) ، که در نمایشگاه کالاهای مصرفی آنلاین جاکارتا شرکت می کند ، نمونه ها و کالاهایی به ارزش 20000 دلار در اندونزی ، ایالات متحده و ویتنام خریداری کرده است.

شرکت غذایی ISea ، آموزشی ویبولیتین (مدیر عامل شرکت Park Kyun-ik) با ارسال نمونه به خرده فروشان بزرگ ویتنامی از طریق کنفرانس ویدیویی آنلاین Sejong 1: 1 ، که خریداران خارجی را به هم متصل می کند ، همچنان به تبلیغ محصولات جدید ادامه می دهد.

طبق “آمار تجارت دولت محلی 2020” که توسط اتحادیه تجارت بین المللی کره در تاریخ 20 ام صادر شد ، صادرات به منطقه سجونگ در سال گذشته 1.34.8 میلیارد دلار بوده است که در مقایسه با 1.28 میلیارد دلار در سال گذشته 1 ، 2٪ افزایش داشته است.

این در حالی است که حجم صادرات فقط 275 میلیون دلار بلافاصله پس از راه اندازی شهر در سال 2012 ، در طی هشت سال حدود 4.7 برابر افزایش داشته است.

این شهر تجزیه و تحلیل می کند که مقیاس صادرات افزایش یافته است زیرا پروژه حمایت از بازارهای خارج از کشور به تلاش برای توسعه بازار شرکت های صادراتی در شرایطی اضافه شده است که اقتصاد جهانی به دلیل گسترش کرونا 19 در سراسر جهان و راکد تجارت در حال راکد است اختلاف بین ایالات متحده و چین.

در نیمه اول سال جاری ، این شهر با ارتقا projects پروژه های آنلاین مانند حمایت از مشارکت در نمایشگاه های خارجی آنلاین و نمایشگاه های آنلاین برای شرکت های عالی در Sejong ، به پشتیبانی از مشاغل کوچک و متوسط ​​در توسعه کانال های فروش ادامه خواهد داد.

به طور خاص ، غرفه Sejong در نمایشگاه محصولات کره ای در توکیو ، ژاپن در ماه ژوئن و در نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی در جاکارتا ، اندونزی در ماه سپتامبر کار خواهد کرد تا بازارهای خارجی شرکت های صادراتی داخلی را کاهش دهد.

پاک هیونگمین ، رئیس دفتر اقتصادی و صنعتی شهر ، گفت: “از آنجا که اندازه شرکت در حوزه قضایی زیاد نیست ، امکان پشتیبانی نزدیک 1: 1 بر خلاف سایر شهرها وجود دارد.” من این کار را خواهم کرد. “

[ad_2]