ژانویه 5, 2021 By haminp 0

برای افرادی غیر از 1 کلان شهر و 3 استان سخت است … صنعت هتل “وضعیت اضطراری” بدهی در حال رشد و رقابت بیش از حد: J-CAST

[ad_1]

به نظر می رسد شیوع ویروس کرونا جدید باعث کندی تعداد مشتریان در مسافرخانه ها و هتل ها شده است و رقابت قیمت در حال تشدید است.

در نتیجه ، برخی از بانک ها به دلیل افزایش بدهی تمایلی به وام دادن ندارند. گزارش شده است که دولت در یک شهر و سه استان وضعیت اضطراری اعلام کرده و تعلیق سفر GO TO به سراسر کشور تمدید خواهد شد ، اما اگر این اتفاق بیفتد ، چه تاثیری در آینده خواهد داشت؟

  • توییت یکی از صاحبان هتل در جزیره ایشیگاکی به یک موضوع داغ تبدیل شده است

    توییت یکی از صاحبان هتل در جزیره ایشیگاکی به یک موضوع داغ تبدیل شده است

  • توییت یکی از صاحبان هتل در جزیره ایشیگاکی به یک موضوع داغ تبدیل شده است

هتل در جزیره ایشیگاکی دچار بحران شده و می گوید: “اگر وضعیت اضطراری اعلام شود ، ضربه بزرگی خواهد بود.”

سومین اقامتگاه Ishigakijima در ایشیگاکی ، استان اوکیناوا ، با تخفیف 35 درصدی خود در پایان سال و سال جدید هنگامی که Go To متوقف شد ، به یک موضوع داغ تبدیل شد. علاوه بر این ، نخست وزیر یوشی سوگا در جلسه ای در 4 ژانویه 2021 گفت که در یک کلان شهر و 3 استان وضعیت اضطراری اعلام خواهد کرد ، در توییتر یویا ساساکی ، رئیس Star Resort ، که هتل را مدیریت می کند ، نوشت. ..

“اگر توکیو وضعیت اضطراری اعلام کند ، هتل ما در جزیره ایشیگاکی به شدت آسیب می بیند.”

به این دلیل که بیش از 50٪ مشتریان از یک شهر و سه استان آمده اند. رئیس جمهور ساساکی گفت: “من در زندگی خود فقط درد دارم که فکر می کنم تعداد زیادی مشتری از آنها طرد خواهند شد … وقتی اقتصاد پایتخت متوقف شود ، اقتصاد محلی قطعاً متوقف خواهد شد.” در صورت بسته بودن ، برخی از مشتریان باید هزینه انصراف را پرداخت کنند و تماس با آنها زمان می برد تا تعطیل نشوند.

سخنگوی Star Resort در تاریخ 5 ژوئن وضعیت فعلی را برای J-CAST News فاش کرد.

“از پایان سال ، لغو توسط مشتریان در 1 کلان شهر و 3 استان ادامه یافته است و رزروها از 100٪ به 80٪ کاهش یافته و وضعیت همچنان به همین شکل است. اگر تمدید تعلیق Go To تأیید شود ، لغو می شود. که تعداد افراد افزایش خواهد یافت. “

در مورد اینکه آیا تخفیف 35 درصدی را پس از 12 ام تمدید کنید ، “من در حال بررسی ایده های دیگری هستم. اگر مراقبت های پزشکی جزیره سخت باشد و آنها جابجا نشوند ، کار دشواری خواهد بود.” من کردم.

[ad_2]